Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pénteken rutin vizsgázok....

Pénteken rutin vizsgázok. Jótanácsok? :D

Figyelt kérdés
kicsit izgulós vagyok, sok plusz órát kellett vennem, remélem így sikerül.
2010. máj. 16. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, megfontoltan, nem kapkodva.Írd majd meg hogy sikerült.
2010. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

nem gáz az, nekem az egész füzetem betelt mire megcsináltam az egészet olyan sok pluszt vettem, nem mert nem tudtam, hanem mert paráztam(egyszer vágtak forgalomból -rutinból nem- mert olyan ideges voltam,hogy megelőztem a cangást a zebrán XD)


Amúgy meg, ne menj gyorsan, nyugodtan, nem szaladj fel a padkára, ne menj neki semminek és kész:D

2010. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Izgulás ellen úgyse tudsz mit tenni:C Én úgy remegtem, hogy kiszállítottak tornázni:D

Ha a vizsgabiztos az elején mondja, hogy válassz egy számot 5 és 9 között, akkor mondd az ötöst, az a kézifékes:P Vagy ha az nem megy olyan jól, akkor nézd meg a sorrendet és amelyik tetszik.

2010. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha találkozol a vizsgabiztossal, odamész, kezet fogsz vele és bemutatkozol, normálisan beszélj vele, (értelmes hangnem, nem vakarózol nem rágózol), induláskor nagyon figyelj hogy ki legyen engedve a kézifék mert azon hasalnak meg a legtöbben, ne kapkodj el semmit, minden mozdulatodat alaposan gondold végig, én rutinnál és városinál csak addih izgultam amikor elindultunk és amikor megálltunk, vezetés közben valahogy teljesen kiment a fejemből hogy ott ül mögöttem a vizsgabiztos annyira koncentráltam. Legyen üres a hólyagod, ha akarod igyál meg egy energiaitalt, akkor jobban tudsz figyelni.
2010. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem ne izgulj!

Ez csak a rutin vizsga.

Nekem mondjuk annyiból állt az egész vizsga hogy alapfeladatok meg egy plusz.. Szóval nem volt műszaki.. amiben mondjuk szerencsém volt.. mert ki tudja ha nekem beszélni kell akkor lehet elszúrtam volna.:D Jah és az emelkedő volt a plusz feladatom megsúgom neked ott lefulladtam.:D De nem húztak meg érte.:) Oktatóm is megmondta a rutin vizsgát nem veszik véresen komolyan.. Csak a forgalmit.. És ez így is van, mert már 2x megbuktam forgalomból.xD Sok szerencsét.:)

2010. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egy fél vodka előtte és halál nyugodt leszel.Az asszony is így tett és elsőre átment.
2010. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyugi ne izgulj menni fog, tudom könnyű úgy mondani , hogy ha vkinek már megvan a jogsija, d hidd el mi is így féltünk annak idején. Sok szerencsét, jó vizsgabiztost mert az is fontos. És majd írd meg, hogy sikerült.
2010. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reménykedj h esni fog az eső , mikor én vizsgáztam esett és a vizsgabiztos nem akart elázni így csak a gumikat kellett ellenőriznem :)(+elmondani h mit kell elindulásnál még)

Am ne izgulj menni fog az :)

2010. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!