Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valami lóg a kocsim alján,...

Valami lóg a kocsim alján, szerintetek mi lehet az (kép)?

Figyelt kérdés
[link]

#autó #probléma #ma nincs szerviz
2017. máj. 20. 14:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Valahogy oldd meg légy szíves hogy közvetlen a kilógó cső alján fotózd le hogy honnan jön ki amennyire csak lehet. Vagy emeljétek fel az autót emelővel és alámászva lefotózod, vagy ha van közelben egy esővíz csatorna úgy hogy az autóval rábírtok állni és könnyen alámászol az lenne a legjobb erre. Vagy vidd el egy szervizbe ahol felemelik, vagy aknára állnak vele és onnan majd ők kiderítik mi a bánatról van szó, honnan jön ki, mi a szerepe, és mennyire fontos megcsinálni.
2017. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nyilván azt fogom tenni. Nem szándékoztam így hagyni. Csak szombat délután nincs szerviz. Vasárnap szintén. Én viszont mindkét nap dolgozom éjjel, ahova valahogy el kell jutnom. Nem volt jobb ötletem, mint hogy itt megkérdezzem.
2017. máj. 20. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!