Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valami lóg a kocsim alján,...

Valami lóg a kocsim alján, szerintetek mi lehet az (kép)?

Figyelt kérdés
[link]

#autó #probléma #ma nincs szerviz
2017. máj. 20. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Két dolgot látok esélyesnek. Vagy a kipufogót tartó bilincs szakadt le, bár az nem szokott ilyen hosszú lenni, vagy a tankot tartó fémszalag.


Bár azt még jó volna tudni, hogy milyen autó, illetve ez az autónak melyik vége.

2017. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

vagy a kézifékbowden, vagy a tankrögzítő, esetleg valami vezeték?

(kezd kissé savanyodni a küszöböd is)

2017. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ne így fotózd le, hanem tedd alá, és vakuval tökéetes képet készítesz(szelfibottal a legjobb) Így semmit nem látni.

Én sosem megyek alá, hanem szelfibottal végigfényképezem, aztán székben ülve elemzem.


hogy mi lehet a képen, azt nem tudom.

2017. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez az autó eleje. Citroen C2.

Mindjárt lefotózom a bottal, ez jó ötlet.

2017. máj. 20. 15:31
 5/12 A kérdező kommentje:
2017. máj. 20. 15:52
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom...rozsdás, de már régi. 13 éves kocsi alja nem fog úgy kinézni ahogy az új, ráadásul az előző tulaj sem vigyázott rá.
2017. máj. 20. 15:56
 7/12 crudy ***** válasza:
A második képen se látszik nagyon h honnan jön a kábel, a stab rúd eltakarja. Konkrétan alulról fotózd le úgy, hogy lehessen látni a tövét.
2017. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
A hátsó ajtókat elnézve ez lenne a legkisebb gondom...
2017. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért az olajfolyás eredetét is érdemes lenne megnézni.
2017. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az az első ajtó...

Ezzel a kocsival úgy átvertek. De a következőnél okosabb leszek már. Az olajfolyást jövő héten nézik. A magasnyomású pumpa (vagy vmi hasonló neve van) tömítésénél folyik az üzemanyag belőle. Csak még nem találtam olyan szerelőt, aki vállalkozik rá, hogy szétszedi. A Bosch szervizben kb 200e lenne a javítás, ennyit már nem költenék rá.

Első autóm volt, nem került sokba, az árát megszolgálta, viszont rengeteget költöttem már rá. A nyáron eladás lesz a vége, csak nem úgy hogy lóg belőle vmi és folyik minden.

2017. máj. 20. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!