Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról? (Vw Bora 1.9 PDTDI)

Figyelt kérdés

nem a típusról, hanem erről a konkrét darabról érdeklődnék.

Gondolom ilyenkor még számolni kell egy kettőstömegű cserével is.

1.3-as benzinest cserélnék le, Borát vezettem már, a 101lovasat, ég és föld volt a benzines után



2017. máj. 13. 12:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2017. máj. 13. 12:52
 2/12 anonim ***** válasza:
felejtsd el ezt a darabot
2017. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, bár mondjuk, ki tudja, hogy hajtja a mostani tulaj. (mert tuti hogy tolja neki rendesen) meg hát mennyi lehet a kilométer benne? +pont hogy nem 2 hete lett behozva németbő.
2017. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha egy tuning dízel kell akkor megveheted, mert nem vészes az ára. A 101 és a 116loason nem gyakori hogy tönkre megyen a kettőstömegű, de ez az autó így húzva azért 150-200e km körül azért kérni fogja az újat ebből a nagy nyomaték miatt.
2017. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én lehetőség szerint messzire elkerülnék egy öreg, ki tudja hány km-t futott, ki tudja milyen minőségben tuningolt autót. Csak viszonyítás képen egy PD elem cseréje újra min. 100 eFt, felújítása 40 eFt és ugye van benne négy, kettőstömegű csere szerintem min. 150 és akkor már átírással együtt millió feletti autóról beszélünk, ennyit én tuti nem adnék egy 17 éves autóért.
2017. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

konkrétan erről az autóról, vagy magáról a vw boráról mondjak le? mert amúgy tetszenek a vw-k, de hát 4-es golffal, passattal ugyanitt tartok árban is, km-ben is, az 5-ös meg a duplája.

És azért egy karbantartott/rendbehozott dízel elég hosszú időn át tud szolgálni

2017. máj. 13. 14:26
 7/12 anonim ***** válasza:

#5 ennyi erővel ne vegyen semmit max új autót. 4db pd elem felújítás 120e, egy CR dízelbe a magasnyomású ennek csak 2-3x illetve a porlasztóknak darabja ennyi.

Ezek a bosch pd elemek vígan elmennek 500e km-t ha jó olajjal és nem "kannázot" üzemanyaggal mentek.


VW bora == VW golf == skoda octavia ha biztosra akarsz menni akkor egy építés mentes autót vegyél

2017. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 nem azzal van a probléma, hogy ezekre költeni kell, hanem, hogy ez egy ismeretlenül tuningolt autó, ami csak ezekkel az alapból lehetségesen előforduló problémákkal már bőven millió feletti beruházás, ennyiért már fiatalabb Skoda Octaviát kap a kérdező, vagy jóval olcsóbban egy ugyanilyen idős Seat Toledót. Magyarországon a VW-k túl vannak árazva ahhoz képest, hogy ugyanannyiba kerül fenntartani, mint a többi VW konszern autót.
2017. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 2-es octi az 1,5misitől indul, de igen ez valamiért "túl" olcsó ahoz képest hogy mi van benne. Én amondó vagyok ha napi használatra kell akkor egy gyári vagy csak optimalizált motoros autót néznék.
2017. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 A linkelt 2000-es Bora a 4-es Golf padlólemezére épült, ugyanúgy, mint az Mk1-es Octavia, amiből 1 milla környékén már 2004-5-öst is ki lehet fogni és valószínűleg kb. ugyanannyi km lesz benne, mint a kérdéses Borában.
2017. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!