Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy csak a vw boráról



2016. júl. 30. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
A legunalmasabb VW
2016. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Magyarországi. Hogyne, a J rendszám meg a 2001 az hogy jön össze? Amúgy útálom a fekete kocsit de a világos belső jó.
2016. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát a vezetőülés nagyon viseletes, tehát kilométerből biztos, hogy ennek minimum a duplája van benne. De inkább még több.


Egyébként jó lenne, mert fekete, meg jó a felnije, jól felszerelt. Szép és kulturált autó.


Csak szerintem nem úsznád meg rövid időn belüli hatalmas ráköltés nélkül... Automata is. Hát nemtom, menj nézd meg és vidd szervizbe, hogy ők is jól nézzék át alul-felül.


Egyébként ha jó az összeállítás, mint például ezen autó esetében, akkor jó autók a VW Bora-k.

2016. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Hogyne, a J rendszám meg a 2001 az hogy jön össze?"


Én kocsimat 2001-be hozták be az országba,akkor kapott J-s rendszámot.

2016. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

15 éves, benzines kocsi sokat fogyaszt, a km egész biztosan nem annyi mint amennyit ír (bőven számolhatsz a duplájával), és Volkswagen, ami azt jelenti, hogy marha drága a szervizelése, vagy ha valami gond lesz vele.


Nem ajánlom, nagyon le fogja szívni a pénztárcád.

2016. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van az utolsó válaszolónak. A VW híresen túlárazott. Ha azzal szívod be, akkor az sokkal durvább, mint más autónál. Sőt automata, ennyi erővel már nyugodtan nézhetnél BMW-t, Audit, vagy Mercit is, ez a baj. :(
2016. júl. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tomcatters ***** válasza:

Ez érdekes ... :) Enyém IR.-... es 2004 es :)

Egyebként szép autó :)

Nekem meg pont a fekete meg az ezüst tetszik autóban

2016. júl. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan tetszik. Amúgy furcsa az a 176.000 km... én Suzukimba 156.000 van, de úgy, hogy egy alkeszé volt a kocsi, majd megvettük és anyu használta hétvégente 2 km-t és max. 6-szor 76 km-s balatoni út.... egy ilyen autóval élmény menni, szerintem több km- van benne.
2016. júl. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%

A 4 fokozatú automata váltó elavult, és rengeteget fogyasztana az autó.

Amúgy az alkatrészek olcsók hozzá, és megbízható autók. Nekünk van 1 Bora a családban, 10 év alatt még nem kellett hozzá nyúlni.

A szokásos az 1.6 egy elavult sz*r motor megint előkerült... Nekünk 2 1.6-os van a családban, az előbb említett Bora, és egy 5-ös Golf. A Golfom 7 liternél nem fogyasztott többet, amikor nyomtam neki, mint az őrült, amúgy meg elvan 6,2-ből, a rekordom meg 5,1 liter.

De ha valakinek nem tetszik a minimálisan nagyobb fogyasztás, az vegyen TSI motorral szerelt kis köbcentis turbós autót, az biztos sokkal tartósabb lesz. Amikor azok a roncstelepen lesznek, a sima 1.4-1.6 motorok még menni fognak.


A másik kedvenc szövegem az, hogy túl van árazva minden VW. Az lehet, de így nagyon jó befektetés is, mert nem kell akkora értékvesztéssel számolni, mint egy másik típusnál. Van egy 5 éves Opel Corsánk, amit teljesen újan vettünk, ma kevesebbet ér, mint a 12 éves Golfom.

2016. júl. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#4

2004-2005-ben osztották a J rendszámot

2016. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!