Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 600ezerig milyen autót ajánlan...

600ezerig milyen autót ajánlanátok? Én ezekben gondolkodtam

Figyelt kérdés

Ford mondeo 2.0 di kombi.

Ford focus 1.6 16v Ghia.

Volkswagen passat.

Daihatsu sirion 2007 1.3


2017. máj. 3. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet venni a felsorolt középkategóriás autókat is 6kilóért... de milyet?

Elrugaszlodtál a valóságtól, ennyiért még egy G Astrát sem könnyű jó állapotút találni, sőt lehet az sics, de Mondeo, Focus Ghia, Passat?

Focushoz is több kell, Mondeohoz sokkal több, ennyiért meg bármi is lesz, örülj, ha benzinest kapsz.

2017. máj. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
600.000-ért? Valami régi (20+ éves) felújított autót, de nem akarlak befolyásolni szóval azt vedd, amelyik tetszik. (Amúgy 1,5 milla alatt, én )
2017. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Egyiket sem, de azt vedd amelyik tetszik. (Esetleg

ennyiért vagy venék egy 1.6-os swiftet a maradékot meg félre raknám vagy vennék egy f astra gsi-t, de inkább hagytam én is a francba az egészet és gyűjtök olyan 2 milláig, hogy tudjak venni AUTÓT.)

2017. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
talán a Focus....
2017. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezekből kb. egy milliótól lehet normálisabbat kapni, 600 ezerért a kínálat legalja van, talán Focusból lehet olyat kifogni ennyiért, amire nem kell ráborítani a vételára 20-50%-át, ezeket az adja el, hogy normális (1-1,5milliós) autók között árulják őket, valami murvás telepen.
2017. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!