Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW (5) F10 2012 vs Mercedes...

BMW (5) F10 2012 vs Mercedes (C) W205 2015? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Ugyanaz a felszereltség, ugyanazt tudják motoreröben is. Azonos áron, automata mindkettö.

5 évre venném. Most 2008-as Mondeom van. Az 5-ös BMW nagyobb is, a Merci kb akkora. A nagyobb autókat szeretem. A BMW lenne a legjobb megoldás, viszont 5 év múlva már 10 éves lesz, minden kisebbséginek ilyen lesz, a Merci csak 7 éves lesz, meg külsöleg újabbnak is néz ki és jobban is tetszik.


Melyik mellett döntsek? Mivel gyöznétek meg?


2017. máj. 2. 20:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen így van, most is csepeg a víz a nem létező gyerekeimre meg rám is. A vihar elálltát várjuk vacogva vagy hogy meglegyen az autó és ne ázzunk el. Irigykedjetek tovább, hajrá! Van aki tanult is az életben, nyelveket beszél. Ne magatokból induljatok ki. Ha lenne valami autós fórum ott tettem volna fel a kérdést, de nem találtam értelmeset.
2017. máj. 3. 10:38
 12/18 anonim ***** válasza:
mert az értelem nem az autódban tükröződik :)
2017. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hacsak nem lada, mert az menő.
2017. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A BMW-t fogom megvenni, de találtam 2013-as évjáratot külföldön ugyanannyiért, jónak tünik. Aki akarja majd elviszem egy körre, bár nem hiszen hogy akkora menö autó hogy mutogatni kéne bárkinek. Meg nem azért veszem amúgy se.
2017. máj. 3. 12:54
 15/18 anonim ***** válasza:
A kérdező nagy tálentum. Az ilyen kérdésekre van a becsületesnepper a totalcaron - csak szólok. Az meg, hogy tanultál, tesó, nem jelent semmit. Nekem is van 2 diplomám és 2 nyelvvizsgám, mégsem keresek annyit, hogy béjemvét vegyek. Mondjuk nem is vennék, akar szívni a franc.
2017. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! 3 nyelven beszélek folyékonyan a magyaron kívül, MSc diplomám van, plusz 10 év szakmai gyakorlat. Nem 20 éves vagyok. Akit mondasz, az szerintem mindenkit rá akar beszélni valami 10-15 éves kocsira, föleg távolkeletiekre. Várom töled, hogy hol az a márkafüggetlen fórum ahol fel lehet tenni egy ilyen kérdést. A Merci fórumokon a BMW-t szídják, meg fordítva. Menjek VW fórumra hogy szajkózzák nekem milyen jó az Audi?
2017. máj. 3. 13:44
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor a mercit vedd. Bár km függő, nekem több ismerősöm bmws az első 150e km csoda volt, de utána havonta két havonta előjön valami ami miatt szervizbe hordjak. Ha 150e km alatt vagy végig akkor a bmw főleg ha szeretsz vezetni, különben en elgondolkoznek egy mercin ha tetszene.
2017. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem is irigyek az emberek😅 á dehogy.
2017. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!