Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges -e, hogy legyártsan...

Lehetséges -e, hogy legyártsanak nekem egy W210 -es Mercedest így 2012-ben is? Lehet ilyet kérni a gyártótól?

Figyelt kérdés
Tehát le tudnának gyártani mostanában egy W210 -es Mercit? Kérhetek ilyet a gyártótól? És az lehetséges lenne, hogy csak a kasztni W210 -es, de az utastér, a motor, a váltó, és a többi alkatrész mai dolgokkal van felszerelve? Tehát kívül W210, belül pedig mondjuk W211? Azért kérdem, mert nekem egyszerűen nem tetszenek az új mercik, ellenben a W210 nagyon is.

2012. szept. 25. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, de ez nagyon drága lenne
2012. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyárral lehet, hogy kemény csatát kell majd folytatnod és a végén csillagászati összeget fognak felszámolni. Van viszont olyan cég, aminek nagy gyakorlata van a régi Mercedes-Benz típusok korszerű műszaki tartalommal történő felújításában és/vagy újragyártásában, ez pedig Mechatronik névre hallgat. A "New-Tech" nevű programjukban régi SL-ekbe gyömöszölnek jelenlegi csúcstechnikát, de ha szépen kéred, biztosan meg tudják ezt oldani W210-zel is. De ők sem fognak fillérekért dolgozni.
2012. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. szept. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már a "Pimp my ride" is valami hasonlóról szólt anankidején, nem? :P


Nem fognak újat gyártani neked, ahhoz munkába kellene állítani a karosszériaelemeket préselő gépsorokat, hegesztőrobotokat újra "megtanítani" a típusra... Minden mást talán árulnak pótalkatrészként.

Vegyél egyet, pakold ki üresre a karosszériát, mindent nézess át karosszériással, festesd újra ha szükséges. Utána bele lehet pakolni mindenből újat, vagy amilyet szeretnél.


Csak 3 dolog kell hozzá: pénz, pénz és pénz.

2012. szept. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majdnem minden alaktrészt meg lehet kapni újonnan ilyen régebbi típushoz is külön külön csak össze kell rakni.Mondjuk egy alap vázat venni kell bontóban ,de a többi megvehető.Csak mocsok drága lesz a vége.
2012. szept. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
maga a gyár nem fog neked gyártogatni, hiszen azokat a gépsorokat már 10 éve leszerelték, átalakították stb... Ellenben ha nagyon sok pénzed van, amit előttem írtak, az talán jáűrható út. Veszel egy jó áálapotban lévő, rozsdamentes, lecsupaszított karosszériát, és innen-onnan, külföldről legalábbis biztosan be lehet szerezni az alkatrészeket újonnan. Persze ez iszonyat meló, és komoly hozzáértés szükséges, hogy 0-ról összerakni egy ilyen bonyolult felépítésű kocsit. Szerintem biztos, hogy drágábbra jönne ki, mint a jelenleg kapható E-osztály egy új modellje, de lehet van ilyen cég, ahogy fetebb is írták, aki vállal ilyen munkát. egy biztos, nagyon sok pénz kell hozzá
2012. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem fognak ilyet legyártani neked.


Viszont ha mindenáron a w210 érdekel akkor menj fel a www.mobile.de oldalra és nézd meg, hogy milyen W210-eket árulnak nagyon szép állapotban. (mondjuk 10 000 eurónál drágabban)


Kint megveszed, itthon lepapírozod és van egy relatíve új W210-ed :)

2012. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kerestem neked párat:


[link]


[link]


[link]

2012. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!