Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 ütemű motor szerelést...

Jasdik kérdése:

2 ütemű motor szerelést szeretnék megtanulni, hogy lehet legegyszerűbben?

Figyelt kérdés
2 ütemű motorok szerelését szeretném megtanulni, főleg simsonhoz/babettahoz szeretnék érteni, de értelemszerüen ha azokat értem akk a többi is menni fog!Vegyek egy babettablokkot és tanulgassak?Vagy mit ajánlotok?

2017. ápr. 28. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A simson nagyon jó tanulómotor, de kezdd egy hozzáértövel.

Mi 14 évesen fél napig húztuk szét a blokkot, úgy hogy a haver már csinál olyant.

Aztán később már 45 perc alatt kosárban várta darabokban a felújított hengert és főtengelyt. (persze annyi csalás volt benne, hogy közben gépész technikusnak tanultam már középiskolában), de csavarozni és csapágyat benyomni bárki megtanul.

2017. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Apum nagyon vágja!Fükaszákat rak össze!Ö tuti meg tanit!! köszi! :)
2017. ápr. 28. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkorhát minek e kérdés?

Apuka majd megmutatja hogykell fűkaszát csinálni babettából

2017. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de értelemszerüen ha azokat értem akk a többi is menni fog!"


Kétlem, mert mindegyiknél vannak eltérések, egyéni megoldások.

Ettől függetlenül egy fapad kínai robogó még egyszerűbb is mint a Babetta.


Nézz körül a neten, rengeteg anyagot találsz:

[link]

2017. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4# Ezt én is akartam mondani, hogy azért igen, vannak eltérések, pl. még egy fapados power szelep nélküli 125-ös régi aprilia is okozhat meglepetéseket a kiegyenlítőtengelyeivel. De gyakorlat teszi a mestert.
2017. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!