Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 év és 80 ezer km után...

3 év és 80 ezer km után érdemes a fékeket külön megnézetni?

Figyelt kérdés
3 éve vettem az autót, 2 éve volt műszakin, ott semmi nem derült ki. Azóta a fékek nem voltak nézve. Elől tárcsafék van, hátul dobfék. Összesen 250 ezer km van az autóban, év 170 ezerrel vettem, az előző tulaj nem tudom, mikor és mit cseréltetett a fékeken. Érdemes ilyenkor már külön bevinni és megnézetni?
2017. ápr. 26. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi akadálya, sőt ajánlott megnézetni.
2017. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hát az én kocsim 10 éves van benne 150 e km. Sose nézettem meg, baja se volt. De idén én is elviszem. (Nissan Micra)
2017. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes.
2017. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a műszakin csak azt nézik, hogy jól működik-e. Attól lehet, hogy már a fékbetét az élete végén jár és válla van a tárcsának.
2017. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nálam a fékbetét semmiképpen nem bírna ennyit, szerintem már nálad is bőven cserélni kéne. A műszakin nem néznek át annyira minden dolgot.
2017. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!