Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok olyan papucsban ami...

Lányok olyan papucsban ami magassarkú vagy tűsarkú tudtok vezetni? Ha igen akkor hogyan és milyen autót, ha nem akkor miért nem, írjátok le köszi.

Figyelt kérdés

Én Toyota Yarist vezetek ,a magassarkú cipőkkel nincs gond általában ,de a napokban próbáltam a magassarkú papucsomban

abban nem bírtam ,le kellet vegyem és mezítláb vezetnem tovább. Írjatok tippeket ,hogy csináljam vagy hogy ne. Köszike.


2010. máj. 13. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Eleve nem szabad papucsban vagy kimondottan magassarkúban vezetni, mert igen balesetveszélyes.
2010. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarnék tudnék, de nem szoktam. Teszek a kocsiba egy váltócipőt, inkább, kényelmesebb. Azért nem szeretek főleg magassarkú papucsban, mert csúszik benne a lábam. A cipő meg kényelmetlen. Egyébként tényleg nem szabad, mikor még jártam vezetni, papucsban mentem, az oktatóm leb.szott érte.

22/L

2010. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én acélbetétes bakancsban szoktam. nekem az a kényelmes viselet.
2010. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia, én sima lapos papucsban tudok vezetni, magassarkúban csak ilyen 5-6centisben próbáltam abba semmi gáz nem volt, a 9centis tűsarkú cipőmben nem is próbáltam. Inkább nem kísérletezek vele..:S És egy Skoda Octaviat vezetek.

20/L

2010. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is vezettem már papucsban és magassarkúban is. Nem olyan gáz. De legjobb a sportcipő, ez tény. Am fiat stilot és fiat bravot vezetek.


L/18

2010. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt lehet tolni mezítláb ,bakancsban,surranóban,papucsban magassarkúban,sportcipőben,klumpában,műlábbal.....stb.

Mondjuk 1 picit nagyobb hely kell neki,mint 1 normál személyautónak,de az 5 milliméter vastag,acél lökhárító segít a terep átrendezésében.

[link]

2010. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fékaszisztens.

Arra találták, ki hogy aki ABS-es nélküli autóhoz van szokva az is merjen agresszíven vészfékezni.


Nem bíznék benne. Inkább mezítláb...

2010. jún. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne vezess olyan cipőbe vagy papucsba amiben nem tudod rendesen kezelni a pedálokat.A kocsiban vezetés közben szerintem nem kell tetszeni senkinek nem lát senki,nyugodtan vegyél fel kényelmes papucsot a biztonság a lényeg nem a magassarok.Annyira lényegtelen egyébként hogy milyen az a lábbeli vezetni lehessen benne az a lényeg.
2010. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Örök divat...

már vagy negyven éve megunhatatlan erotikus fotótéma tűsarkú papucsban autó előtt pózolni.

Nekem tetszik.

2010. jún. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!