Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 év alatt megspórolt pénzedbő...

5 év alatt megspórolt pénzedből vennél autót?

Figyelt kérdés

Ennyiért vennék új autót, ami nagyon tetszik. Vannak akik megpróbálnak lebeszélni róla, hogy ennyit nem szabad autóra költeni, mert túl sok arányaiban a megtakarításomhoz képest. (Szándékosan nem írok konkrét összeget.)

Én nem érzem soknak. 5 év hamar elszaladt. Ha megvettem belőle az autót, megint félre tudok tenni szintén ennyit ennyi idő alatt, amit meg majd mehet másra...


2017. ápr. 10. 17:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezek után én is azt mondom, hogy nyugodtan vegyed meg.
2017. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha lenne pénzem új autóra akkor simán vennék.

Egyrészt nem kell aggódnod az előélete miatt mivel te leszel az első tulajdonosa. Olyan színű, felszereltségű amilyet választasz. Garancia is van rá néhány évig vagy bizonyos kilométerig.

Ha 12-15 évig használod akkor megéri.


Használt autó rizikós, még a 2 évesnél is előfordulhat rejtett hiba, eltitkolt hiba, vagy hogy rommátörték korábban, lehet hogy 70.000km már benne van és 20.000re visszatekerték. Szeretnél mondjuk pirosat de nem találsz abból a modellből olyan felszereltséggel amilyen neked kell, vagy ha találsz akkor nem jó, túl messze van, túl sokat kérnek érte...

2017. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 12. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!