Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet tenni ha a Mélynyomó...

Mit lehet tenni ha a Mélynyomó szinte naponta lerázza a rendszámstáblát az autóról?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja már hogy beszereltettem egy Profi hangcucc szettet Mélynyomó, erősítő, szűrők stb(2000W) és azóta szinte minden második nap leráz dolgokat az autóról. Vesztettem már el eddig legalább négy hátsó rendszámtáblát tartóstól mindenestől, utóljára már jobban fel sikerűlt tenni és mostmár csak rezeg ami igen zavaró tud lenni. Tehát ezek ellen mit lehetne tenni és a rezegő plasztikokkal ?

(Az autó egy A6 2008)



2017. ápr. 10. 11:53
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:

Mondjuk rendesen össze kellene rakni a kocsit :D


Nem tudom eddig hogy raktad fel a tartót, de nekem átmenő csavarral, anyával rendesen fel van rakva. Csomi és tartó között szivacsos kétoldalú ragasztó, rendszám és a tartó között szintúgy.


Kárpitoknál is bejátszhatod (pl oszlopok), de van amin a csere segít. Nekem pl félévente belső tükröt kell cserélnem

2017. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha ilyen prifi cuccot profi helyen szereltettél be,akkor ezeknek a profiknak lehetett volna annyi eszük,hogy kiszigetelik az autot ott ahol kell,főleg ha a nagy teljesitmeny miatt varhato is volt,hogy minden elkezd majd kulon eletet elni!Vagy legalabbis szolnak neked hogy ez varhato es tenni kellene ellene!

De tulzasokba meg nem kell essel ettol fuggetlenul mert ez a rendszamot 4-szer keretestől elhagyó sztori,igen csak Háry János gyanús!

2017. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Arra gondoltál már, hogy lehalkítod?


És akkor megspórolod a hallókészülék árát is, majd ha 40 leszel.

2017. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha profi lenne, akkor nem rázná szét az egész autót.
2017. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Nulla százalékra le leszek nyomva, de a zavarás TILOS!

Ha olyan hangerővel szól, hogy lerázza a táblát, akkor nem csak kontár munka a beszerelés, hanem zavarod is a közlekedést, s minden ok nélkül.

Ez a többiek semmibevétele. Nem való vagy forgalomba.

2017. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!