Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes 2003-as Yamaha R1-et...

Érdemes 2003-as Yamaha R1-et vásárolni?

Figyelt kérdés

Láttam hasonló kérdést de abból nem tudom eldönteni hogy mennyire éri meg ez az évjárat.

Mitől számít sok km-nek egy motor km-e? 30.000 km az még nem sok de mondjuk 50.000 km már igen?

Ha rendben van tartva és tényleg úgy van szervizelve és cserélve minden ahogy kell akkor is sok az 50.000 km mondjuk. Azt már nem szabad megvenni?

Mit tudtok mondani az árról? 1 millió alatt ilyen évjárat?



2017. ápr. 4. 21:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na hát itt vagyok én például. Olyan a munkám, hogy minden nap járkálok össze-vissza, de mindig autóval. A motort csak azért tartom, mert szeretem a sebességet, meg a hangját, meg mindent, amúgy nem tudok vele sehova elmenni, mert nem tudok vinni csomagokat, nincs hova tegyem a nagy dög bőrkabátot, sisakot, stb, ha bemegyek valahova, vagy nem tudom vinni magammal a gyerekeket, stb. Ezért kizárólag arra van használva a gép, hogyha rámjön az 5 perc, akkor megyek vele egy 30-40 km-t a környéken, aztán helló. Szökőévente esetleg elugrok egy-egy találkozóra. Sógoromnak szintén 1000-res motorja van, ő például 2 éve májusban esett egy nagyot, azóta szinte egyáltalán nem használja, de előtte is évi 1500-2000 km-t ment. Eladni sajnálja ő is, mert nem nagy érték, de ha mész vele, akkor nagyobb élményt nyújt, mint egy Ferrari.
2017. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!