Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy menet közben, kuplung benyomása nélkül is kitudom rakni üresbe a váltót?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 18:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Autóról van szó.
2010. máj. 12. 18:13
 2/17 anonim ***** válasza:
attol fugg, mekkora erore van szukseg
2010. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát....majdnemhogy semekkorára. Óvatosan kitudom venni gurulás közben, de sebességbe rakni már nem, mert recsegne.
2010. máj. 12. 18:17
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán ki tudod tolni üresbe. Ha adsz egy gázfröccsöt ugyan ilyen módon egy adott fordulaton, kb. szinkron, be tudod tenni fokozatba. De inkább ne próbálkozz. A szinkron gyűrűk tönkre mennek.
2010. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy a 18:20 írta!!!
2010. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
kíváncsi vagyok hogy jöttél rá az autód ezen képességére... unatkoztál és gondoltad kuplung nélkül autózol?
2010. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Akkor ne aggódjak? Nem igazán próbálkozom én ilyenekkel, csak ma feltűnt, hogy kuplung nélkül is kimegy üresbe...Azt hittem már elromlott, kipróbáltam, hogy kuplung nélkül bemegy-e fokozatba, mert ha igen tuti elromlott, de az már nem sikerült, éreztem hogy inkább ne toljam tovább, mer akad. Így nem próbálkoztam tovább inkább.

Na jólvan akkor, köszi a kommenteket, akkor megnyugodtam azt hiszem.

2010. máj. 12. 18:26
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem kedves 18.24-es, nem így történt, de hasznosabb lennél ha inkább a kérdésre próbálnál meg előbb válaszolni, aztán feltenni a gúnyos kérdéseidet. majd ha érdemben hozzászólsz elmesélem.
2010. máj. 12. 18:28
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Kérlek mondd, hogy nő vagy! :D Akkor elnézzük :)
2010. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Most miért kell ledegradálni a nőket? Nem minden csaj béna.

Magamról nem nyilatkozom, azt majd valaki más, de vannak olyan nő ismerőseim akik vezetési tudásukkal simán helyben hagyják a pasikat!


Nem vitázni akarok, egyébként én is egyből nőre asszociáltam, csak kicsit bántó, hogyha nő, akkor már egyből béna.

2010. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!