Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam?

Melyik autót válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Autóvásárlás előtt állok és két tipus között nem tudok dönteni.


Az egyik egy Audi A3 1,6 vagy 1,8 még nem tudom. A másik pedig Golf IV ugyan ilyen vagy hasonló motorkapacitással.


És ami miatt ide irok, hogy melyiket olcsóbb fenntartani, melyikbe olcsóbbak azok az alkatrészek amelyek sűrűn romlanak, kopnak el és természetesen melyik autó alkatrészei adják fel előbb a szolgálatot?


Előre is köszi a válaszokat.



2017. ápr. 2. 01:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez csak a törzsgyökeres Daciasok meg suzukisok mondják, német, ahh, drága! Német prémium, végképp. Bárdinál kb 10 perc alatt össze lehet hasonlítani az árakat. Egy 5 éves merci alkatrészei persze, hogy drágák, de az 5 éves dacia alkatrész is drágább, mint a 15 éves mercié. Ez csak ilyen bullshit :)
2017. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amelyikből jobb allapotút találsz azt vedd. Egy 1.8-as szívó motor a legoptimálisabb. Nekem 1.8 Golfom van, nem hagyott cserben soha, bár minden évben elviszem szervizbe, ahol tüzetesen atnézik. Végülis az Audi is jó választás, viszont nekem valahogy a Golf minőségibb, egyedibb megjelenést mutat. Az Audiban az a Seat Leonos műszerfal valami irtózatos. De ízlések, s pofonok. Ismétlem magam, hogy egyikkel se nyúlhatsz mellé, de a jó állapot alapfeltétel.
2017. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat fiúk/lányok. Audi lesz.
2017. ápr. 8. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!