Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normálisak az autóm alábbi...

Normálisak az autóm alábbi hangjai? A videók címében szerepel az aktuális szituáció amire figyelni kell. Linkek lent.

Figyelt kérdés

1.Normális ez a hang álló helyben, MELEG motorral 4800-5200as fordulaton?


[link]


2. Mi lehet ez a kelepelő hang? Hidrotőke? Mennyire vészes szerinted? Más rendellenes hangot esetleg hallasz a videóban,amit a motor ad ki?


[link]


3.Elindulás,váltásnál,húzatásnál(2esbe 30ig,stb...) Ilyen a hangja. Szerinted normális?


[link]


4. A garázsomba tolatok,a első kerék megakad a küszöbön,csak kuplunggal nem megy át rajta kell a gáz is 2000es fordulatig. Nem fura az erölködés hangja a motornak?


[link]


Légyszi ne nézzetek hülyének. :) Első autóm nagyom féltem. Már 17 euret beleraktam. 231000kmel vettem.



#Jdhddbebeb
2017. ápr. 1. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy valami nem jó, akkor fordulj szerelőhöz, kérdezd meg tőle.

Mi laikusok erre nem tudunk válaszolni biztosan.

2017. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. videó: van egy kis probléma, de lehet nem túl súlyos. Első körben arra tippelünk itt, hogy a vezérmű tengely bal oldali csapágyának 2-es és 3-as görgője kevés kenés lehet. A 2esben bitosak vagyunk, a 3as még vitatárgya.


2.videó: igen, mi is a hidrotőkére gondolunk, aztán a szőlőtőkére ( megyünk majd kocsmázni ), de tisztán hallatszik - és szerintem te is elismered - hogy az 1-es henger, kipufogószelepüléke bizony 3 nanméterrel már a gyári tűrést meghaladóan megkopott. Ezt gondolom te is észrevetted csak nem akartad az inspekciót megzavarni.


3. Normálisnak normális de annyira még se jó. A petrolkémiai labor szerint a benzin molekuláris szerkezete instabillá válhatott, mindenképpen meg kellene vizsgálni a szénláncok összetételét. Annyit azért megjegyeznénk, hogy az összehívott konzílium egyik tagja hangsúlyozza hogy szerinte be kellene vonni az ingolstadt-i kapcsolatunkat egy konzultációba...


4. Videó: nagyon jó hírünk van! A szonár csoport kiértékelte a hangfelvételt és úgy tűnik garázsod lakója a rég kihaltnak hitt magyar vereckei üregi pocok! Tisztán hallatszik a pocokok család "dürgése". Már értesítettük David Attenborough-ót aki a holnap reggeli géppel érkezik. Hamarosan felkeres majd a BBC és Kudlik Júlia is!

2017. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!