Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Subaru Impreza első autónak?

Subaru Impreza első autónak?

Figyelt kérdés
Nagy rajongója vagyok a Subaru márkának és majd pár év mulva szeretnék venni egyet.2004-2007 körüli WRX-et szeretnék. De nem tudom,hogy használtan megéri-e venni.Hány KM-el érdemes megvenni meg ehhez hasonlók. Akinek van Subaruja az felvilágosíthatna egy kicsit! :)

2017. márc. 23. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csak 200le... a lényeg úgy sem jött át ezek szerint, akkor teljesen mindegy mit írunk.
2017. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Értem,hogy mit irtok. Hiába 200+ Le-s a 30-as táblánál ugyanúgy 30-al fogok menni.Ha lenne egykis szabadidőm akkor földutakra is kivinném,itt megint nem arra kell gondolni,hogy drift meg hasonlók nem Colin Mcrae akarok lenni.Csak nekem nagyon tetszik az összkerékhajtás és boxer motor hangja :)
2017. márc. 26. 12:27
 13/16 anonim ***** válasza:
Vedd meg, az a 200 lóerő amúgy se egy versenygép, összkerekes, szóval megcsúszni se fogsz vele könnyen, és a hangja meg nagyon szép. Szokd meg, ésszel csinálj mindent amég nme szokod meg ennyi. Fölöslegesen minek vegyen az ember B corsát, pénzkidobás átírás meg ilyenek.
2017. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem megcsúszni nem fog vele, hanem van ott más is. Az a baj, hogy a sima GT Imprezák, meg a WRX-ek sincsenek DCCD-s váltóval szerelve, tehát fixen hajt 50:50-ben, amitől kicsit orrtolós lesz a gép. Ha esetleg kicsit gyorsabban mész a kanyarba, és úgy gyorsítasz ki, hogy a töltőnyomás pont úgy jön meg, akkor szépen kitolja egyenesen az orrát :D De ha ezt korrigálod, akkor hajlamos elmenni keresztbe. Szóval nagyon kell ismerni őket. Bár nekem Legacy Turbom van, de majdnem tök ugyanaz, mint a régi Impreza.
2017. márc. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Egy lagacy-nak semmi köze az imprezzához...

Az egyik sport kocsinak készült a másik az meg egy fos

2017. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%
Lol, tök sokat érthetsz hozzá :D Az első generáció Legacy (BC), ugyanarra a padlólemezre épült, mint az leső generációs Impreza (GC), annyi különbséggel, hogy a Legacy volt előbb, és a hátulja picit hosszabb. Nem mellesleg ugyanaz a hajtás, a futómű. És ha kicsit utánanéznél a dolgoknak, és nem állnál neki így nekifutásból baromságokat beszélni, akkor nézd meg, hogy mondjuk McRae mivel szerezte első futamgyőzelmét. Possum Bourne, Richard Burns, Hannu Mikkola is elég nagy sikereket ért el a Legacyval, de igen, az egy fos :) Te tirpák
2017. ápr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!