Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Subaru Impreza első autónak?

Subaru Impreza első autónak?

Figyelt kérdés
Nagy rajongója vagyok a Subaru márkának és majd pár év mulva szeretnék venni egyet.2004-2007 körüli WRX-et szeretnék. De nem tudom,hogy használtan megéri-e venni.Hány KM-el érdemes megvenni meg ehhez hasonlók. Akinek van Subaruja az felvilágosíthatna egy kicsit! :)

2017. márc. 23. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Én azt szoktam mondani, hogy nem muszáj első autónak olcsót meg nagyon gyengét venni, de ez azért tényleg túlzás kezdésnek, csak a bajod lesz vele.
2017. márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nekem nincs subim, de anno mikor venni akartam eszmeletlenmod korbejartam a temat!

alkatrészárak: a kopóalkatrészek nem drágák vidzont ha gyári alkatrészt akarsz nagyon mélyen zsebbe kell nyúlnod

fenntartási koltsegek: a wrx 10-től eszik, ha nagyon pörgeted akár a 30l is bemegy neki...

én egy sima szivo subarut javasolnék elsőre!

2.0 sima szivo is eleg ahoz hogy megerezdba subi eleterzest illetve ez gyarilag 125hp, ha van penzed meg idod tovabb lehet huzni

+a subizas anyagi reszet is megismered! a 2.0 is allando összkerekes így 10 alatt csak orszaguton eszik... jó autók amúgy!!! a rozsdara illetve a mechanikara nagyon kell figyelni vasarlaskor mert konnyen belefut az ember egy csapágyasra hajtott, nem karbantartott gépbe... nagyon sokan csak megveszik es hajtjak sajnos...

2017. márc. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Remek ötlet egy vérbeli versenyautó legerősebb változatát kezdésnek megvenni....jobbat ki sem talalhattal.volna!
2017. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Tervezomernok ur SAJAT MAGATOL idez :)
2017. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Miért akar minden második friss jogsis olyan autót ami még egy tapasztalt, rutinos safőrnek is lehet sok megszokást igényelne mire teljesen uralni tudja?


Nemrég volt a baleset amiben a két srác halt meg teljesen ártatlanul. Nos az ilyen esetekhez kiváló alapot jelent egy erős autó, és egy friss jogsis emberke mindenféle tapasztalat nélkül.

2017. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Ha ilyen sok pénzed van akkor miért ne? AZ 50 lóerős kocsiba is meg lehet halni, nem csak a 300+ lóerősbe. Ha ez a vágyad akkor vedd meg, a hangja valami fenomenális, csak ésszel vezesd az elején
2017. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"csak ésszel vezesd az elején"


Pont ebből szokott gond lenni, és nem mindegy, hogy valamiben 50 lóerő van vagy hatszor annyi.

2017. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szóval inkább vegyek majd egy B-s Corsát vagy egy Suzuki Ignist?
2017. márc. 25. 22:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindkettő sokkal értelmesebb megoldás, mint olyan autóval kezdeni amihez rengeteg rutin kell és tapasztalat, ha nem akar az ember gondot.
2017. márc. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De a régebbi Imprezák csak 200Le körül vannak. 2 éve van jogsim.
2017. márc. 26. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!