Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki hányadik alkalommal ment...

Ki hányadik alkalommal ment át a kresz vizsgán?

Figyelt kérdés
Őszintén. Köszönöm. 18L
2010. máj. 11. 10:09
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
előző vagyok még 2szer megbuktam egészségügyin...hát nem vagyok valami mázlista schumaher
2010. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

No, 5 évesen betéve tudtam a kresztáblákat.

Ennek megfelelően kresz elsőre,

rutin elsőre sok gyakorlással - előtte nem vezettem stikában, ami előny lett volna. Napi 10 lefulladás volt az érzékeny kuplung miatt. (A mostani kocsim is hozza már a tüneteket öregszik, de az E85 miatt is erőlködik....)

Rutin.....rengeteg pótóra 3xra, de már elsőre is átmehettem volna.

A példaképnek mellémrakott gyerek(hogy ragadjon rám valami)majdnem felrakott egy biciklist a motorháztetőre amolyan márkajelként.

Ma ki sem lehet vakarni engem a kocsi mellől/alól, mert saját magam akarm ismerni a kocsinkat.



Apropos példakép: 30 éves rutinnal rendelkező rokonomat mazsolaként az oktató berakta egy már vizsga előtt álló srác mellé, hogy mkajd nézze csak meg. A gyerek tolatás helyett 3 ast kapcsolt nagy gáz csúsztatott kuplung, és nagyblokkos téglafalon csinált egy bazi nagy lyukat, a kocsi totálkáros lett.Ismerős röhögött magában.

33FFi

2010. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Utolsó aranyos volt. ) Köszönöm a válaszokat, nem adom fel.

Köszönöm.

2010. máj. 13. 15:59
 34/45 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ha már a kresz-re is 3-szor kell menned mi lesz forgalmin?? am elsőre átmentem
2010. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Magán személyként már vezettem autót az megy. Csak az elméleti nem működik.
2010. máj. 14. 12:57
 36/45 anonim válasza:
Elsőre KRESZ vizsga. Elsőre Egészségügyi. Elsőre Rutin..a forgalmim hátra van pont most megyek majd kedden forgalmizni...
2010. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Az egészségügyi rész az nekem is elsőre megvolt.
2010. máj. 14. 13:37
 38/45 anonim ***** válasza:
jó csak a forgalmin már nem autót kell tudni vezetni, hanem a forgalomban A KRESZT BETARTANI, itt nem az autóval menésen van a hangsúly, gondolom földúton vezettél amikor vezettél(vagy vmi elhagyatott helyen) nem forgalomban. ha nem tudod megtanulni a KRESZ-t akkor hogyan fogod alkalmazni majd a forgalmi vizsgán?? főleg, h ott nem is rajtad múlik, nem mind1 mien vizsgabiztost fogsz ki..+ a kreszt sem tudod..ha otthon megtudtad csinálni 70fölött, ott is menni fog, ne izgulj nyugi!!
2010. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Autó, motor is elsőre.
2010. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
Elsőre:-)
2010. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!