Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki hányadik alkalommal ment...

Ki hányadik alkalommal ment át a kresz vizsgán?

Figyelt kérdés
Őszintén. Köszönöm. 18L
2010. máj. 11. 10:09
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
nagyon szeretném
2010. máj. 11. 12:37
 22/45 anonim ***** válasza:

3-ára, mindig az utsó pillanatban tanultam és a gyalogos, motoros részig sose jutottam el :-)

A többi is nehezen ment, rutin 2., forgalom 4.,de még hátra van az egészségügy.

2010. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Kresz vizsgán és rutinon elsőre átmentem. Kreszre még emlékszem is, 7 hibám volt, ebből egy villamosos kép! Amúgy a rendőri karjelzős képektől paráztam nagyon, azokat sosem értettem, szerintem nem is fogom! :D Forgalmin egyszer meghúztak, és én is nagyon elkeseredtem, nem kicsit bénának éreztem magam. Másodszorra ugyanaz a vizsgabiztos volt hál' istennek, így annyira izgultam, hogy szinte remegtem. Parkolás után megállítottak, hogy nyugodjak meg, és vegyek levegőt is néha, nincs semmi baj, eddig jól csináltam mindent. Hát nem nagyon nyugtatott meg, de azért jól esett! :)

Amúgy a tapasztalatom, hogy nálunk pl 100 diákból 98-at csak másodszorra engednek át forgalmin, szinte az összes ismerősömet meghúzták, olyat is aki már oviban tudta hogyan működik az autó... Szerintem az oktatók valami részesedést kapnak a vizsgadíjakból! :D Amúgy nekem pont 18. szülinapomra postázták ki a jogsimat, most 20 éves vagyok.

2010. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

"mindig az utsó pillanatban tanultam és a gyalogos, motoros részig sose jutottam el"


Szégyen hogy neked jogsid lesz! Hogyha nem tudod hogy pl mikor főútról jobbra lekanyarodsz akkor abban az utcában ahova kanyarodsz el kell engedned a gyalogost, csúnya sérüléseket lehet okozni..

2010. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
elsőre, rutin is, forgalmi 2.(sajna, nem az én hibámból..)
2010. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
elsőre mindenből autónál is és kismotornál is és nem fizettem le senkit. Autónál városi vezetésen kellet vennem +2 órát.
2010. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
nem teljesen értem. ha otthon tudtál mindent, és begyakoroltad, akkor hogy tudtad elszúrni élesben? ugyanazok a kérdések vannak, nem variálnak. ha most írásbelid lesz, akkor nekem azt sugallja, hogy ez már nem a második próbád lesz. ha esetleg leírnád hogy miket hibáztál élesben, talán tudnánk segíteni. főleg a képesekkel volt gond, vagy pedig a többivel is?
2010. máj. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

A képesekkel nem volt gondom, a rendőri karjelzésekkel igen.

Műszakit tudom fejből. Villamossal nem vagyok jóban, sorrend. Kb ezek. És még a gyakorló KRESZ programot is letöröltem én hülye. Most gyakorolni se nagyon tudok.

Ez volt a 3-dik bukásom.

2010. máj. 12. 07:20
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

még akkor sem nagyon értem. ha a rendőrt bukod, meg a vill-t, akkor is max. 3*3 = 9 pontot bukhatnál, ami még messze van a 15-től. mindegy.


a rendőrnél akkor mehetsz, ha nem ütöd el a rendőrt. nagyjából ennyi.


a vill.nál pedig a vill nem fog jobb kezet adni neked, mert egy vill.nek macerás lenne minden sarkon megállni. ezért van az, hogy ha balról jön is elsőbbsége van. egyébként ha te egyenesen mész, a vill. meg kanyarodik akkor te vagy a jó. ha mindketten kanyarodtok ugyanabba az irányba akkor értelemszerűen a vill. a jó.


ha csak e két témakör a problémás akkor szánj rá egy teljesen napot, nehogy már ezen múljon!

2010. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
kresz 8. rutin 5. forgalmi 7.
2010. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!