Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi s különbség az az M-es BMW...

Mi s különbség az az M-es BMW és a sima Bmw közt?

Figyelt kérdés
Van m1,m3,m5,m6 és a sima bmwébe is van, 1.3.5.6 bmw. Mi lehet a különbség? Ne az árat írjátok mert az tudom hogy vagy kéteszerese az M

2017. márc. 12. 14:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Igen, azért tisztában vagyok vele, hogy egy valódi benzines M-es modell sokkal másabb élményt jelent, de jelenleg most számomra ez volt az arany középút, mivel nagy távokat teszek meg azért nem mindegy, hogy 9-10 litert vagy épp 16-18-at kér.
2017. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Nyilvan sokkal esszerubb valasztas egy M550d, ez nem ketseg. Nekem mondjuk egy 30d os boven eleg lenne mindenre.


Az F10 M5 a teljesitmenyehez kepest eleg takarekos, hetkozanpi hasznalatban 12-14 literbol lehet vele jarni, ha az ember nem hulyegyerek uzemmodban hasznalja.

2017. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Csak bírja megállni az ember. Nem mondom, hogy fiatal vagyok mert hamarosan vége a 30-as éveknek is, de ettől független néha még így is elkap a vágy, és odalépek neki.


Itt jön az a rész, hogy az 550d-t 17-18 liter fölé még nem sikerült vinnem, de egy M5/M6 szerintem hasonló bánásmód mellett inkább a a 28-30 körüli értéknél járna. Egy ilyen autót meg azért szentségtörés " úriasan " használni. :)


Talán majd egyszer " nyugdíj " után, de akkor már M6 lenne az álom, ha lesz annyi félretéve, azt tankolnám szívesen.

2017. márc. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

30 litert te kozuton egy M5be soha a budos eletben nem tudsz beletukmalni, meg eletveszelyes amokfutassal sem.


Hacsak nem egy helyben nyomod a burnout-ot meg lampatol lampaig gyorsulast.

2017. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Demagógnak fog tűnni de az átlagemberek úgyis abban látják a különbséget hogy a nem M-es BMW-kből a lerúgott széthajtott legolcsóbb roncsokat már egy panelproli is meg tudja venni. Ellenben az M-es BMW-kből még a lerúgott széthajtottakért is vagy 10 évig kell 3 műszakban gályáznia ugyanannak a panelprolinak.
2017. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
A 28-30-at arra értettem, hogy megkergetve kicsit, nem " sima " használatra. :)
2017. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Nezd, en jopar ezer kilometert lenyomtam mar ilyen autokkal, nalam 12-14 korul van a fogyasztas a msotani M5/M6-tal, az E60 M5be tudtam anno 22 litert egyszer atlagosan 200 kilometeren beletenni ugy hogy nemet autopalya padlo ahol lehetett, es orszagut tenyleg amokfutas, orultem hogy eletben maradtam :)


Az F10 M5 meg jopar literrel kevesebbet eszik mint az E60, versenypalyan kivul nem fogsz 20 liter folott etetni vele. Igaz a Nürburgringen versenytempoban 60 liter folott fogyaszt :)

2017. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ki az aki tempomat 130-ra vesz itthon vagy bárhol M-es BMW-t. Ezeket versenypályán kell használni. Pl Nordschleife (ahol vagy BMW vagy Porsche van aki a köridőért megyen)
2017. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
az M5 nem pályaautó, hanem egy sportlimuzin, amelyik versenypályára is alkalmas, de nem az a fő területe. Az M5 legtöbb vásárlója üzleti limuzinnak veszi, annak is készült.
2017. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
23-as Te csak kívülről láttál M550-et. Soha nem eszik 17-et 250-el haladva sem. Totalcar cikket idézve: "A BMW AG kifejlesztette a motort, megadta a platformot, jelen esetben a Hooydonk-féle ötössel, majd az alapanyagokat betolta az M GmbH-hoz, ahol aztán hangoltak-reszeltek, agyaltak, majd szervírozták a végeredményt."
2017. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!