Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Svájcban meghúztam egy parkoló...

Svájcban meghúztam egy parkolóban egy autót, de nem láttam rajta sérülés és elmentem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A saját autóm meg sem néztem (kezdő sofőr), de itthon vettem észre hogy behorpadt az oldala és megrepedt a spoiler. A parkoló autó magasabb és komolyabb autó volt, a hátsó kerekével intézhettem el a sajátom. De mivel úgy tünt h az övében nem lett kár, gondoltam az enyémben sem (hülye logika) ezért hazajöttem Németországba. Most föl kellene jelentsem magam?

#parkoló #parkolás #meghúztam egy autót.
2017. febr. 22. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Van olyan biztosításod, mint nálunk a CASCO?

Ha igen, arra intézheted a saját javításodat.

2017. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ez most tényleg komoly kérdés, vagy trollkodsz?
2017. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ugye viccelsz? vagy a válaszokat szakdolgozathoz gyűjtöd?
2017. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"behorpadt az oldala és megrepedt a spoiler"


Mekkora hátsókereke volt annak az autónak?


Mi is a kérdés? Ja. Mostmár ne csinálj semmit.

A cserbenhagyás attól még cserbenhagyás ha az elkövető visszatér a helyszínre..

Nyílván az ember sem jelentette az esetet,neked pedig nincs meg a rendszáma.

2017. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A saját autód meg sem nézted,csak az övét?

Életszerű...

Mentálisan csatlakozz az égiekhez,hogy ne legyen kamera a helyszínen

2017. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel magad.
2017. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz, hogy valaki majd ki fogja neked fizetni a javítást az autódon? Inkább örülj, hogy a másiknak nem lett semmi baja (legalábbis szerinted).
2017. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Bármennyire is életszerűtlennek tűnik, az autóm fedélzeti kamerája fölvette az alakításom. Lényeg hogy a parkoló lejtett, az autóm pedig egy tanulóautó, 156-os Alfa, gázberendezéssel, ami nagyon de nagyon nem tud tolatni, vezettem már diezel autót ott nem kellett agyongázoljam hogy ne fulladjon le, ez gázzal a pillanat tört része alatt bedobja a törölközőt. A felvételen pedig nyilvánvalóan látszik hogy mint egy törvénytisztelő állampolgár kiszálltam és megnéztem az éri tett autót. Utánna pedig beszálltam és Zürichig meg sem álltam, majd csak itthon láttam.
2017. febr. 22. 17:56
 9/20 A kérdező kommentje:
Dehogy várom el, az én károm teljesen lényegtelen, a saját idiotizmusomból fakadt. 1 hetes a jogosítvány, vezetni tanítottak, de parkolni nagyon nem. Csak abban reménykedem h csak én szívtam meg.
2017. febr. 22. 17:58
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg köszönöm a válaszokat, azokét is akik szerint gyökér vagyok, abban is van valami. De még nem volt balesetem, ezután biztosan jobban odafigyelek ,majd a mezőn parkolok :-)). Az autópálya melletti benzinkút hátsó parkolójában történt, kamerát nem is kerestem.
2017. febr. 22. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!