Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok az alábbi típusról?

Mosqu!to kérdése:

Mit gondoltok az alábbi típusról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan szeretném lecserélni szeretett autómat egy BMW 3er E90-re. De olyan sok mindent sajnos nem tudok a típusról és népítéleten pedig rengeteg a dízel tulaj véleménye!


Én mindenképpen benzinest szeretnék belőle! A kérdéseim a következők lennének:


- Mi a reális ára ennek az autónak? Milyen kerettel érdemes elkezdeni nézegetni? (itt a vásárlásra gondolok,nem az anyagi háttérre! Felénk nem olyan drága a szerviz és szerintem a fizetésem is elég lenne hozzá! volt régen e39-em,csak közben újítottam és kipróbáltam egy Audit,de most visszatérnék ehhez! :) )

- Melyik benzines motor illik bele,ami még nem olyan kényes? [max.4000cm3!]

- Vannak típushibái? (pl. Gondolok itt olyasmire,mint valamelyik motorjánál olvastam külföldi fórumon a pillangó szelepeket)



2017. febr. 4. 20:34
 1/4 BiTOPro97 ***** válasza:
Minden BMW-nek van ez a csúcsra fejlesztés következménye Ennyi idősen csak 2.5-ös motorral, aki régi BMW-s tudja, bár ezért feljebb is van árban. Félmillió tartalék a zseben egy használ BMW-nél kell hogy legyen. BMW tudbó cserés autó, volt már-e benne cserélve, aztán kisregényt írhatnék de felesleges, mert népíteletek reálisak.
2017. febr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kifejtett választ! :) A 330i az sokkal nyűgösebb,mint a 2.5?
2017. febr. 7. 01:38
 3/4 BiTOPro97 ***** válasza:
Évjárat függő a különbség, egy tökéletesre és egy túlfúrt de még amúgy bivalyerős blokk, és egy minden más alkatrészre nagyobb terhet rovó erő és erők. - szóval élettartalmaknál van inkább itt speciel négyajtósnál a különbség. A tökéletesre hangolás, és csúcsra járatás.
2017. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BiTOPro97 ***** válasza:
Évjárat függő is a*
2017. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!