Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális, hogy télen az...

Az normális, hogy télen az autóm majdnem a dupláját fogyasztja?

Figyelt kérdés
1.3-as 2002-es Suzuki Swiftem van. Nyáron 5 - 5,5 litert fogyasztott. Most télen feltűnt, hogy szinte állandóan tankolnom kell, lemértem a fogyasztását legutóbb, 9 litert evett. Ez normális? Szerintem nagyon sok..főleg, hogy a benzinárak is nőttek, így amit elmentem télen 5000 forintból, most több mint a dupláját kell tankolnom.
2017. jan. 27. 08:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha ugyanúgy használod, mint nyáron, akkor semmiképpen sem normális. Maximum 2 liter plusz a normális, több semmiképpen sem.
2017. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekünk dízelünk van, vegyesen használjuk nagy és rövid tavokra. Nyáron 5,5-t fogyasztott, a nagy hidegben 5,6

-t eszik. Amikor folytatott két hétig az adagoló, akkor evett 6 litert. Nekem a 3,5-4 literes fogyasztás növekedés furcsa. Én eret vágnék magamon, ha ennyivel nőne a fogyasztás.

2017. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%
A dizelnél nem is lehet észre venni a téli üzemet fogyasztásba.
2017. jan. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, elég rövid távokat járok vele, ahogy mondtad. 5-10 kilométereket maximum.


Miért lenne mese habbal? 5,5-nél nem fogyaszt többet nyáron. Miért hazudnék ilyet, főleg a gyakorikérdéseken?


Aki normális választ adott, annak köszönöm, valamennyire megnyugodtam, hogy normális.

2017. febr. 2. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!