Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daihatsu Charade első autónak?

Daihatsu Charade első autónak?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy ilyen:

[link]


1.0 benzin


2010. máj. 6. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Bőven jó!

feltéve ha nem utazgatsz sokat. Hosszú távra nem ideális szerintem. Szaladgálós kocsinak tökéletes.

Alkatrészellátás nagyon rossz (olvastam), minden drága hozzá ha elromlik, de ritkán romlik el bármi is....:)

árból alkudj mindenképp, ha 100-120 ezer körül elhozod, jó vásárt csináltál.

2010. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ARRA TALÁLTÁK KI(első autó)...szerintem ha 150-ért elhozod akk jó vásárt csináltál, de ezen kívül az előzővel egyetértek...
2010. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha már egy fapados szar kell akkor vegyél ugyanekkora motorral suzukit, annak az alkatrészébe nem mész tönkre, lehet hogy csak egyszer kell jobban a zsebbe nyúlni mert 250e inkább de utána visszahozza.

Arról nem is beszélve hogy némileg tágasabb.

2010. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó hozzászólóval.A suzukihoz hegyekben áll az alkatrész,és fillérekért adják.De szinte nem is kell hozzá!Míg a Daihatsu-hoz nagyon drága,és nincs is.
2010. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Suzuki nem kell és az nem is bír ki ennyit mint ez:

http://www.youtube.com/watch?v=7wF6DJr5v74

2010. máj. 7. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg vegyél zsigulit, egyébként meg ha ránk hallgatsz azt veszel amit akarsz.
2010. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!