Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indult rögtön a benzinkúto...

Nem indult rögtön a benzinkúton tankolás után az autó. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Vettem egy 2003-mas Skoda Fábia 1.2-es autót, és mikor jöttem haza az adás-vétel után, bementem tankolni az OMV-be. Világított a tankolás jelző, és már csipogott is többször, de a computer szerint még olyan 30km tudott volna menni. Aztán tankolás után indítanám az autót, és nem indult el... "Tekertettem neki" 20-30mp-ig is, de semmi. Aztán vártam 1 percet semmi... Felnyitottam a motorháztetőt, nem csináltam semmit csak ránéztem. Eltelt 3-4 perc, aztán utána pöcre indult. Kicsit megijedtem... Leteszteltem azóta többször, melegen, hidegen de azóta nem jött elő a gond.

Mit gondoltok mi lehetett/lehet a gond? Nagyon kevés volt már a tankban a benzin és levegőt szívott fel a szivattyú? Vagy mire gondoljak?


2017. jan. 3. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is a levegősödésre tippelnék. A computer is tévedhet, ki tudja. Bár 30 km-re elég kevés az az üzemanyag így előfordulhat a levegősödés. Menet közben lötykölődik, mozog az üzemanyag és levegő kerül a rendszerbe.
2017. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mákod volt. Akkor kezdett levegősödni. Addig volt benzined.
2017. jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

+1 jotanacs:autot sosem "tekertetünk" 20-30masodpercig!

Ha nem indul be az első pár masodpercben akkor mar nem is fog,a köszörültetéssel meg csak több kart teszel mint hasznot,legrosszabb esetben meg az auto is kigyulladhat!

2017. jan. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség...Az indítózástól nem gyullad ki semmi...!!!

A sok hosszú indítózással csak lemeríted az akksit.De 20 mp indítózás az nem is sok

2021. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!