Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell autmatikusan...

Hogyan kell autmatikusan teletankolni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van valami pöcök a pisztoly alján de nem tudom hogyan kell haszbálni. Nincs kocsim csak multkor a barátnőmet néztem ahogy igy csinálja, de nem mertem megkérdezni. Valahogy a pöcköt ki kéne húzni és hátrahúzni majd beakasztani valahova? Ha te adagolod, akkor kifolyik ha tele van vagy akkor is leáll az adagolás?

2016. okt. 11. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van pöcök, s csak kényelmi funkció, hogy ne kelljen végig tartani. Nem tudsz annyit tankolni, hogy a kocsi oldalán folyjon végig.
2016. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igen, van egy rögzító pöcök. ha azt lenyomod, amikor húzod a "ravaszt", akkor nem kell tartanod a tankolás végéig. És igen, ahogy ezeket az #1-es is írja, automatika van a rendszerben, ha érzékeli, hogy tele a tank, leáll. Kézzel még picit rá tudsz tölteni, annyit még enged.
2016. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A töltő pisztoly cső felőli részénél, a ravasznál találsz egy kis billenő fülecskét. Ha ezt hátra nyomod, akkor megy magától a tankolás.

Nem kell félni tőle, mivel ha sok már az üzemanyag, akkor magától leold. Ha hozzányúlsz a ravaszhoz, akkor te is le tudod állítani.

Nem egy ördögtől való dolog, majd egyszer próbáld ki! :)

2016. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!