Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autórádiót válasszam?

Melyik autórádiót válasszam?

Figyelt kérdés

BLAUPUNKT Manchester 110


vagy


Sony CDX-G1101U


Minőségbeli különbségek?

Blaupunkt-os hangfalakat vettem előre, külön erősítő nincs, és nem is lesz, egy normális fejegységet szeretnék csak, mivel a mostani még se USB-t, se SD kártyát nem támogat, a CD irogatás pedig már kiment a divatból.



2016. dec. 24. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Látom árban 20-30 kőrül nézelődsz.


két éve karácsonykor én is végigjártam ugyan ezt és nem egyedül, hanem haverommal. Ő is akkor akart fejegységet venni meg én is.

Pioneer és Alpine volt a két befutó. Én az alpine mellett döntöttem, mert sokkal jobb a rádiója, parametrikus az EQja, viszont nincs benne óra, kijelzője picit ferdén nézve is már ronda, illetve a random zene keverésben is rosszabb a Pioneerhoz képest.


Alpine ute072bt volt amit én vettem, és egy rosszat tudok mondani amit neten is olvastam, hogy néha elindulás után pár másodperccel elkezd kicsit felhangosodni. Ezt kb. 4X csinálta a két év alatt. Szerintem a hirtelen feszültség ugrásra érzékeny, kéne neki csinálni egy stabil kimenetű dc/dc invertert úgy legalább indítás közben nem hallgatna el, ugye önindítózáskor nincs elég feszültség neki.


Pioneerből most a MVH-390BT ami legolcsóbb és tud BT -t.


Gondold át, ennyiért már jo ha BT -t tud.


Nekem a pioneeron a hangszinszabályzója nem tetszett, meg a kezelőszerve és picit gyengébb volt a rádiótunerja.

2016. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

én egyiket sem venném


pioneer,kenwood,clarion,jvc ezt a 4et ajánlom belépő szinten,30tól már az alpine-t is tudom ajánlani.

egyébként most hogy karácsony van nézz szét használt piacon,én már láttam pár új garis készüléket feltéve.

facebookon is van jó pár autóhifi adok veszek,mánisa stb elnevezésű csoport,azokat is nézegesd ha nem már holnapra kell a fej.

2016. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, én is Blaupunktot vettem korábban, szépen szól, hibátlan cucc.
2016. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Clariont sem hagynám ki a sorból! Nekem ilyenem van:

[link]

6 éve vettem, soha semmi baj nem volt vele, és mindent tud amit manapság is elvárnák tőle. Akkoriban 27000 volt (25-30000 között mozogtak az usb-s fejegységek)

Ennek hátsó kivezetésen van az USB-je.

Minőségileg akkoriban sokkal szebben és jobban szólt, mint akkoriban a Pioneer, Alpin, jvc...

[link]


Ha most kéne vennem akkor CD mechanika nélkülit vennék, mivel a mostaninak a mai napig nem tudom, hogy működik-e a cd lejátszója... csak radiót és az usb-t használom.

[link]

2016. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Blaupunkt túlárazott, tudásában elmaradott német kukatöltelék, amin a márkanevet fizeted meg.

Kenwoodot vegyél, de ha csak ez a választék, akkor a Sony.

2016. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!