Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 autó, melyiket válasszam?

3 autó, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

na szóval az van hogy megvehetem életem első jó autóját, eddig csak lepukkantokat hajtottam már amikor be röffentek.


1. választhatok egy Fiat 126-ost, vagyis más néven a Polsky Fiatot nem túl jó állapotban de azt mondja a tulaj hogy többnyire indul mondjuk tizből 5-6x sikerül ezen kivül közepes az állapota


2. második egy moszkvics 1500 azt mondja a tulaj hogy nem inditotta már 5 éve de tuti jó meg ugye a tajgán be edzőttek ezek


3. harmadik egy egész jó állapotú trabant bár kicsit már kezd össze esni de azért még megy a tulaj szerint


mit gondoltok ebből a hárombol melyiket válasszam???? most trollkodás nélkül kérdezném....


Vagy még szóba jöhet egy tavria......


köszi a válaszokat....


2016. dec. 12. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:

"most trollkodás nélkül kérdezném...."


El sem tudpm képzelni,hogy nézne ki ez a kérdés ha trollkodva kérdezed......

2016. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te öreg, ennél kreatívabbat valóban nem tudtál kitalálni?

Erőltesd már meg magad, ne legyél ilyen középszerű!

2016. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha találnál egy fostalicska Oltcitot, azzal járnál a legjobban.
2016. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó ótó, mi? Ahogy leirod, ez mind fostaliga.
2016. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor mit ajánlotok "autó szakértők"???? Ezeknél százszor rosszabb autók is vannak....
2016. dec. 12. 13:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azt ajanlom kapcsold ki az internetet!Mára ennyi elég volt neked belőle.....
2016. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kispók, ami 10-ből 5-ször indul. Remek lehet.

Moszkva, ami 5 éve nem volt beinditva. Szintén kihagyhatatlan.

Trabi, ami kezd összeesni. Ha nem kezd, akkor is gané.

2016. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennél már mi van rosszabb? Kispolszki ,trabant mindennapos gond lenne,moszkvicshoz meg találj alkatrészt ,sok sikert hozzá. Nekünk volt egy 412 es moszkvics,buliból vettük öregtől 80 ezerért. Fékbetétet 3 hétig kutatta a szerelő mire talált hozzá,egyszer a fék elszállt ,kézifékkel álltunk meg . akkor volt 42 éves az autó . Ezeknél bármi jobb,akkor ha mindenáron lomisautóval akarsz szenvedni vegyél ladát,az se jó de kicsit életszerűbb..
2016. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább gyűjtögess még egy picit! Ha összejön kb 300000 ft akkor nézzél valami használhatót 150-200 között, és akkor még marad egy kevés a kötelezők cseréjére is.


Inkább vegyél ilyent:

[link]

Szinte mindig indul, sok a bontott cucc hozzá, olcsó alkatrészárak, csak kicsit szokott rohadni

2016. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"második egy moszkvics 1500 azt mondja a tulaj hogy nem inditotta már 5 éve de tuti jó meg ugye a tajgán be edzőttek ezek"


Jajaja, a legkirályabbak ezek az orosz csodák, mindent kibírnak :)) Biztos be fog majd indulni 5 év után egyből, olaj se kell bele, meg semmi. Nem is értem miért nem Moszkviccsel jár mindenki.

Bár a Tavriás ajánlat az nagyon vonzó.

2016. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!