Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez már motorfelújítás?

Ez már motorfelújítás?

Figyelt kérdés
Ha a hengertfúrnak akkor az mát szinte motorfelújítás? Csinált valaki mostanában azért mert már nem ment úgy a kocsija? Mennyibe került, és milyen motor volt?
2010. máj. 2. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen felújításnmak minősül hiszen az a legjobban kopó alkatrész.
2010. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 omadjoe ***** válasza:

nekem 150e ftomba került 7 éve. motornál uj dugok, gyürüvel+hengerfelfurás, hengerfej sikba köszörülés, gátjavitás, szelepszár szimering, szelep csere, uj hengerfejtömités, olaj, olajszürö, +munkadij.


tudom, miért nem vettem uj komplett mocit, e roncs helyett. mert akkor igy olcsobb volt. késöbb már ott figyelt a garázsban a tartalék motor. 30e-ért vettem autoval együtt. majd csak a motort 80e ft-ért adtam el, rá pár évre, h. megvettem. utána az autot is eladtam szintén 80e-ért.

2010. máj. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 omadjoe ***** válasza:

hoppá, még folytatom. trabimnak anno (kb.10 éve), csak 12e ft-ba került, mert csak a fötengelyt kellett vennem. a többi alkatrész otthon figyelt a garázsban. aposom Asconának 5 éve, 35e Ftjába került. de csak gyürücsere, és hengerfej javítás volt. de nekem 1 éve volt egy vezérmüszij szakadásom, motort kénysterültem felujitattni

az 77e Ftban került. kérdésedre válaszoljak. igen, ez már motor felújításnak minösül.

2010. máj. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!