Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra F 1.4 váltás?

Opel astra F 1.4 váltás?

Figyelt kérdés
Ti mikor szoktatok felváltani 5-ösbe ? elég sokszor érzetre olyan mintha már 55 környékén olyan hangja lenne hogy nyugodtan felválthatnék mert hangosnak tűnik és kipróbáltam sokkal finomabban jár ha abba a tájékba felváltok és nem remeg meg semmi hasonló (azért fura mert oktatóm autóját anno ha 70 alatt felváltottam remegett meg morgott meg minden baja volt) Szóval ez hogy mint van ? :D persze ha komolyabban akarok gyorsítani akkor nem váltok el de városba mikor 55-60-as tempót megyek nyugiba felkapcsolhatok nem ? Nem arról van szó ha a forgalom azt követeli akkor akkor természetesen nem váltok de amúgy autózgatásra nem probléma ? Még friss jogsis vagyok most vettem magamnak ezt az autót és még csak nagyon tanuljuk egymást :D csak olyan munkám van ahol megkövetelik hogy autóm legyen és azzal járjak elég sokat úgyhogy bele fogok szokni csak még most kezdtem :D

2016. dec. 12. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed pajti, én a 1.3-as Swiftemet 60 és 70 között váltom 5-be, bárhol vagyok, meg amúgy ez helyzetfüggő, meg ügye " ahogy érzed".
2016. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az autók különbözőek. Sík uton mehetsz 60-al 5-ben.
2016. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ha nem kell gyorsítani és egyenletes sebbeséggel megyek folyamatosan akkor én városban is mindíg 5 ös ben gurulok 55 el


Az a lényeg hogy mindíg olyan fokozatban legyél amit a motor fordúlatszám megkíván illetve hogy éppen gyorsítani akarsz vagy csak haladsz egyazon sebbeséggel hosszú távon.


Ha folyamatosan mész akkor 5 ösben is szinte éphogy nyomod a gázpedált mert csak annyi nyomaték kell hogy tartsd a sebeségedet.

2016. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó de akkor nem ártok neki ezzel rendben ! csak még nagyon kezdő vagyok szóval inkább minden oldalról segítséget kérek ! :D senki se született úgy hogy tudott vezetni szóval nem szégyen kérdezni :D
2016. dec. 12. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Sőt, még ennek margójára, oktatóddal nem vezetni tanulsz hanem vizsgára készülsz.. én kb. itt tanultam meg vezetni, virtuálisan.
2016. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!