Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy 50es robogót venni de apám szerint vegyek autót, nem nagyon hajlok a dologra ezért megegyeztünk hogy ha veszek egy kocsit akkor azt használja ő és az övét meg én fogom ezentúl használni. Kb 150 ezerért vennék vmit munkásautónak és kapnák egy fél millás kocsit, CSAK azt nekem kellene tankolni(8-9l benzin/100km), biztosítás évente 30 rugó + nem tudom mennyi adó, két évente műszaki 20ezer+javítás tehát rámenne az összes pénzem. A robogóra egy 5erzes biztosítás elég +benzin.


Nem nagyon megyek sehova csak be a városba(10-15km) és egyedül szoktam menni. A motorokat imádom úgyhogy nehéz lenne lemondani róla.


2010. máj. 1. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ésakk miért nem választod te az olcsóbb kocsit? gondolom azt olcsóbb lenne fenntertani is!
2010. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert apám azt mondta hogy neki elég arra a kocsi hogy dolgozni megy vele és abba pakolja a szerszámokat meg egy csomó koszos cuccot, és akkor legalább nem az újabb kocsit használja erre, pár évig még nem valószínű hogy dolgozni fogok tehát nálam jobban meg lesz kímélve.
2010. máj. 1. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!