Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyakori hosszú távra. Milyen...

Gyakori hosszú távra. Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni valmi olyan autót nagyjábol 1,5M-ig, aminek kedvező a fogyasztása, megbízható, és "viszonylag jól felszerelt". Kombi-k előnyben,Szükségem van helyre.

Franciát nem szeretnék. Japán vagy Német.

Fel ev alatt kb14.000km

Nem tudom, hogy ez mennyire számít soknak, azt mondják vegyek dieselt.75%-ban főúton megyek.

Amiket kinéztem.

-Bmw e46 320d touring( bár az árához képest egy mazda többet ad és fiatalabb)

-Mazda6 kombi, valamilyen diesel motorral.

-Audi a4 b6( ez mindenhogy tetszik, bár a mazda még mindíg többet ad ugyan ennyiért)

-Audi a4 b7( tudom ez nem 1,5 millios történet, de ha 2millio kornyeken talalnek valami jobbat)

-Audi a6 c5 2.5 TDI.

Ha esetleh valakinek van valami jobb ötlete szívesen fogadom.

18 éves vagyok, szoval nem családias autót értek a "nagy" alatt.


2016. dec. 1. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Aaaz igen. 1.5 millió...

Mazda 6 és lehetőleg 5 ajtós mert tágas és szükség esetén még aludni is lehet benne kényelmesen. A legmegbízhatóbb is a mezőnyben. 1.5-ért már lesz rozsdamentes és megkímélt is belőle.

2016. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Audi A4 B6 1.9 PDTDI volt nekem 2 évig ugyanerre a célra. 100 ezer km szaladt bele ezidő alatt . Nagyon hálás autó volt, imádtam, csak olajat cseréltem benne, semmi mást. 420.000 km-mel adtam el, és még akkor is tökéletes volt.
2016. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!