Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a segédmotorommal?...

Mi lehet a segédmotorommal? VERY SOS

Figyelt kérdés
Elromlott a mocim. szerintem a váltóval van valami de azt tudom hogy beindul jár a motor de a kerék meg sem mozdul ha meghuzom neki a gázt a berúgókar is néha megakad és egy kicsit köhögősebb a hangja. mi lehet a rossz benne és ha tudjátok akkor hogy lehet megcsinálni?
2010. ápr. 30. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
ez egy robogó? vagy mi? azt azért leírhattad volna hogy milyen márkájú stb. ha robogó akkor a röpsúlyos kuplunggal vagy az ékszíjjal lehet probléma.
2010. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
robogó, suzuki hi up, és szerintem az röpsúllyal van a baj de nem vagyok benne biztos.
2010. ápr. 30. 13:59
 3/8 anonim ***** válasza:
ha értesz hozzá szedd szét nézd meg ha nem akkor szerelő
2010. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
dobd ki a p***ába. Ratyi xar az összes robogó, nem is értem miért olyan k**va menő.. szánalmas az összes robogós a kávédarálójukkal.
2010. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mit ugatsz r***dék neked biztos még ilyened sincs sajnálom anyádat hogy a világra hozot
2010. ápr. 30. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
nem az utolsó válaszoló vagyok de egyet értek vele.. 250-es hondám van de inkább járnék simsonnal mint egy fos robogóval..
2010. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a variátort, lehet lelazult az anyacsavar. Olyankor görgők kieshetnek a helyükről. Robogó gyűlőlök meg minek írnak ide, nem értem. Tipikus magyarok... Semmi összetartás, csak lehurrgoja a másikat, szánalmasak vagytok!!!!
2010. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet elszakadt a gázbowden
2010. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!