Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.4-es motorral rendelkező...

1.4-es motorral rendelkező autót érdemes?

Figyelt kérdés
Érdemes 1.4-es autót tuningolni? Golf 4-ről vna szó, igazából sport dobot + másik lökháírót, lámpákat raknák bele. Érdemes? Vagy felesleges?
2016. nov. 24. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nem.Főleg nem így,mert ez nem tuning.


Sportdob baromság egy 75 lovas népautóra,nem kell annak hangja legyen.Nevetséges egy ilyen autó sportdobbal.

A másik lökhárító és lámpa alatt mit értesz?Valami undorító Homasitás lököst,szép kis tyúkhálókkal?Bár mindegy mert ugyanannyira lenne rajta gáz egy vacak pár tízezres "tuning" lökös,mint egy ABT.

A lámpa meg gondolom hátra jó kis LED-es undormány,előre meg éndzsölájsz ugye?


Hát ha ki akarod magad nevettetni,meg bekerülni a Tuner Jóskába,akkor hajrá.


Ha annyira szépíteni akarod,akkor esetleg egy szolid ültetés egy szép hozzávaló felnivel,meg nagyon maximum egy diszkrét kipufogóvég az összkép kedvéért,és ennyi.

2016. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
előre fekete lámpa, hátra v6 lökös, meg egy 17-es felni, meg a v6 lökös alá egy paragi vég
2016. nov. 24. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
És azt a harmatgyenge 1.4-es motort megspékeled egy 215-ös gumival is...
2016. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod a francba és cseréled egy VR6ra? Ott már van értelme a dobnak, mert a hanghoz lesz némi teljesítmény is, a lökös meg alapból rajta van.
2016. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Haverom full ez. Morcos lámpa, 17-es felni, sportdob, 1.4 :D

Jól néz ki, meg hangos, de a yarissal lehagyom :D

2016. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tomcatters ***** válasza:
Hat yarissal nem csoda :D jok a vvt-i k :D
2016. nov. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 17-es felnit szerintem már megérzi az 1.4.

Nekem 1.6-os 5-ösöm van, én is nézegettem rá a sportdobokat. Nem tuning jóska akarok lenni, egy normális dobnak szép hangja van.

Nekem van ismerősöm, akinek 1.4-es 4-ese van, le van ültetve, aztán kész. A motor mérete nem határozza meg, hogy mit alakíthatsz rajt át, vagy hogy milyen futóművet raksz alá.

Volt a városomban egy srác, akinek SDI 3-mas Golfja volt, neki teljesen át lett alakítva az autó, folyamatosan nyerte vele a versenyeket, valami hihetetlenül szép volt.

2016. nov. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább vicces kategória lesz. Előbb legyen motorikusan rendbe, utána mehet a külső.

Érdekes látvány szokott lenni, mikor kívülről úgy néz ki, hogy mindjárt tépi az aszfaltot, de valójában még egy erősebb kisbusz itt otthagyja.

2016. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a nem mindegy hogyan tuningolod, nem a motormérettel van a baj, hanem a tuningjóskák szakterülete ez a kategória és ha te szépre is csinálod meg, legtöbben ugyanúgy tuningjóskának néznek majd, ezért mondják nem sok értelme.


Mert azért azt látjuk, hogy a legtöbb jóskaszökevény autó pont ilyen fos, csicsa alufelni, szpojler, matrica, műanyag idomok, éndzsöláj, repedfazék dob. Azon kívül, hogy idegesítő és rondák, ott figyelget az 1.4, 1.6 motor, mert ugye tankolni alig tudja. Ezzel leírtam az ilyen kocsik specifikációját 90%-ban.

2016. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!