Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes megvenni az alábbi...

Érdemes megvenni az alábbi paraméterekkel rendelkező Toyota-t?

Figyelt kérdés
Toyota Corolla Wagon 1.4-es benzines kombi, klímával, rádiós magnóval. Idén lesz 8 éves. 86200km-rel. Normál állapotban van, nincs rajta sérülés. Aki ért hozzá, segítene, hogy érdemes-e ezt megvenni. Illetve, ha igen, kb. mennyiért? Köszönöm!
2010. máj. 14. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Árat sem mondtál. Alapvetően a toyoták jók, csak akkor megy tönkre ha tönkre teszik.
2010. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam árat, mert kíváncsi voltam, mennyit írtok ti. Vagyis, hogy ezekkel a paraméterekkel mennyit ér egy ilyen autó. Oks, akkor mondok egy árat. 1,5mFt-ot ér?
2010. máj. 15. 11:55
 3/4 anonim válasza:
Én ennyiért nem vennék..ennyiért kapsz egy szinte uj Opelt ezzel a felszereltséggel...de van aki ugye : Német autót?? SOHA-én ez ilyeneket elítélem. nekem 25 csak német autóm van!
2010. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ennyire olcsó lenne az Opel. Én nem vagyok német autó ellenes, sőt. Szívem szerint Ford Focus kombit vennék, de azok drágák sajna...

Az Opelben viszont vmiért nem bízom. De azért megnézem őket, milyen árban vannak. Köszi!

2010. máj. 15. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!