Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet tisztítani az autó...

Hogy lehet tisztítani az autó motorterét?

Figyelt kérdés
magasnyomású mosóval lehet, ha kiszedem az akksit? mindenhol koszos olajos-homokos és ronda. milyen tisztítószer jó oda?
2016. nov. 15. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Blokk lemosó
2016. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad, vagyis inkább úgy mondanám nem ajánlatos. Nem erre lettek tervezve hogy magas nyomásúval csapassák neki. Gyertya pipa tele fog menni vízzel utána nem fog beindulni míg ki nem szárítod a víztől. Ahogy írták blokk lemosó és 1-2 rongy.
2016. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg brigéciollal leecsetelni!
2016. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagynyomásúval nem kéne,én amikor legutóbb csináltam,utána megállt az autó egy előzés közben,nem volt jó buli.


Brigéciollal töröld át az egészet,aztán kefe,rongy stb,és maximum öblítsd le slaggal,nagy nyomásúval ne küld meg,mert az olyan helyekre is beviszi a vizet,ahova egy slagos öblités nem.


Mikori autó egyébként?

2016. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt ott le szoktam ronggyal törölni de ennyi. Nem árt neki a por, ellenben a nagy nyomású mosással. Az tehet kárt. Szal 16 éve alatt nem volt mosva a kocsim motorja és minden a legnagyobb rendben.
2016. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1996-os. bemutatós autóknál láttam hogy egy porszem nincs rajta és egyszerűen nagyszerű látvány. félreértés ne essen tudom, hogy azokat tisztán rakják össze és utána elég áttörölgetni, de ezzel nem foglalkoztak és szeretném ha tiszta lenne.
2016. nov. 15. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!