Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel érdemes tisztítani egy...

Mivel érdemes tisztítani egy autó motorját? kompresszor vagy hasonlók?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne tisztítani? Teljesen normális ha poros, semmi baja nem lesz tőle. Ha meg olajsár vagy egyéb szennyeződés van akkor el kell vinni szervizbe.


Sok ember nem vesz tiszta motorterű autót mert gyanús lesz hogy a tulaj valamit rejteget.

2014. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak mert sokszor darálunk kukoricát és van hogy ki sincs tolva a garázsból vagy ha ki van tolva akkor is a motortér felé szál a létező összes por.

De ha nem tesz semmi kárt benne akkor tényleg mindegy hogy poros e vagy sem.

2014. júl. 24. 18:58
 3/7 kata kata ***** válasza:
Kompresszorral.Főleg a kipufogó és környékét.
2014. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Kompresszorral lehet. Ha nem elég akkor lehet nagynyomású mosóval is vízzel, persze ehhez már némi előkészület szükséges.
2014. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vízzel totál baromság motortérben mosni. Így lehet a legkönnyebben zárlatot okozni a kocsi elektronikájában, amitől egyrészt nem indul az autó, másrészt vaskos szervizszámlát termel.
2014. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Írtam: némi előkészület szükséges.


Oké, hogy szerinted baromság, próbáltad már? Én már mostan nagy nyomással motorteret és az autó zárlat mentes és köszöni szépen jól van. Az összes amit így mostunk.


Vagy gondolod autókozmetikában mielőtt telefújják szilikonnal, hogy tüntetik el a nem kívánatos mocskot? :D

2014. júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. köszönöm szépen a válaszokat.
2014. júl. 25. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!