Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 400 ezer km-rel Golf 5-öt...

400 ezer km-rel Golf 5-öt érdemes lehet megvenni?

Figyelt kérdés

Erről van szó: [link]


Mennyire hihető az az állítás, hogy 90%-át autópályán mente le? Képek alapján meggyőzőnek tűnik. Ennyi km-rel rizikós, hogy már a vége felé jár a motor vagy vmi?



2014. júl. 23. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy 102 lóerős kocsi eléggé pöröghet 130-150-es tempónál.

Szóval én nem venném meg.

2014. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi km-rel végig szervízkönyvvel simán bevállalnám. Sokkal normálisabban néz ki kívül belül, mint a 180 000-rel hirdetett Golf4-ek, vajon miért...


Itthon ennyi km-t bevallani szentségtörés, ezért csak ennyi az ára. Ha megveszed, visszatekered 160 000-re és eladod kétszer ennyiért :D

2014. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Autóút és nem autópálya és 90KM/H és nem 130-150. Terhelésben nagy a különbség.

Ennek ellenére én nem venném meg. A hirdető is jól tudja, ennyi pénzért Golf 4-eket lehet kapni. Inkább nézz te is azokat.

2014. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én átnézetném, egy szerelővel a motort, és ha minden oké, akkor simán megvenném! A vezetett szervízkönyv, meg csak előny. De mindegyik kocsi futna eddig, ha a karban van tartva!
2014. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is jól karbantartottnak tűnik, persze tudom, hogy a képek azért nem mondanak el mindent, szóval átnézetés az alap. De tényleg szimpatikus.
2014. júl. 23. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy nem azért ilyen olcsó, mert sokat futott...

De ha mégis meg akarod venni, akkor nézesd át egy szerelővel, akit nem ismer a tulaj. Ha nem engedi, akkor meg ott kell hagyni.

2014. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy mai autó fél millió km-t simán megy.

Én bevállalnám, ugyanis évente 5000km-t mennék vele úgyhogy nálam örök életű lenne.

2014. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sokkal meggyőzőbb egy ilyen valós km-es hirdetés szerintem. az ha a vége fele jár a motor, az azért jó biztossággal megállapítható a helyszínen. De egyébként nem valószínű. Ha pörög ha nem pörög ha élet nagy észében az autó üzemmeleg motoral egyenletes tempóval halad, jó kenéssel, az nagyon sokat kibír, személkyes véleményem szerint ez a 400 ezer akár olyan is lehet, mint a városi papa üzem 200 ezer km. de lehet még sokat mondtam. Viszont most amikor ezt a válasz írom, már nincs ilyen kódszámú hirdetés...
2014. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az autót nem látom már, de amúgy a km órát nem kell nézni, csak az autót. És azért olyan olcsó (nem tudom mennyi), mert a magyaroknak csak a "100.000" km-s kell...
2014. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!