Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót érdemes megvenni?...

Melyik autót érdemes megvenni? (lent több infó)

Figyelt kérdés

Idén tervezek autót venni de egyszerűen nem tudok e kettő közül választani mind a kettő nagyon tetszik de mindkettőre nincs pénzem és mielőtt valaki negatív véleményt ír hogy úgy sincs pénzed rá vagy hogy kamu kérdés annak mondanám hogy Németországban élek és összespóroltam.

Mind a kettő 2013-as évjáratú.

Az egyik egy bmw 520d

[link]

A másik egy Audi a6 lenne.

[link]

Nem konkrétt ezeket az autókat akarom megvenni csak képként kinkeltem hogy ilyenek. Ja és nem autómata váltós lesz hanem kézi és dízeles lenne.

Előre is köszi a válaszokat. Meg ha lehetne konkrét válaszokat kérnék hogy miért az lenne a jobb választás stb.



2014. júl. 15. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Audi, de a V6os motornak járj utána, vannak rosszabbul sikerült szériák
2014. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ment a zöld kéz, ezt nem is tudtam hogy vannak rosszabb szériák
2014. júl. 15. 12:17
 3/9 anonim ***** válasza:

miert 520d-t hasonlitasz egy 3.0TDI Audihoz.


Van 530d is, azzal egy kategoria az Audi. en a BMWt vennem.

2014. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

5ös bmw véleményem szerint, hh kézi és nem autómata?

Amúgy meg, ha spórolva tudtál összeszedni ennyi pénzt, akkor neked nem az ilyen kategóriájú autó való.

Tekintve, hogy németországba élsz, és ezért gondolom ott is fogsz autót venni (mértnem mobile.de-s hirdetést linkeltél?)

én a helyedbe vennék egy max 3 éves max 100E km-s példányt, az általad nézett összeg 60%-ából, elvégre nem mindegy, hogy 13M vagy 7M.

2014. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként azért a hasznaltauto.hu-t csatoltam mert Magyar oldalon raktam fel a kérdést :D egyébként meg azt írtam hogy kézi váltós lesz mert az automata váltósat nem szeretem(úgy értettem) megnézem a 2011-2012-es évjáratúakat is mert azért az a 5-6 millió sokat számít egyébként ha arra értetted hogy nem nekem való ezek a típusok mert nem tudnám fent tartani azzal nem lenne gond mert azért jól keresek bár sokat is dolgozok heti 6 napot.
2014. júl. 15. 16:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Melyiket érdemes? Bármelyiket és egyiket sem. Anyagilag mindenképp bukó, én sem tavalyit vennék, jövőre az már tavyal előtzi lesz, szépen bukod rajta a milliókat majd pár év alatt. Na mind1 egyébként mindkettő jó, és mindkettővel meg lehet szívni, mindkettőnek megvannak a saját rigojái. EZek még nagyon új modellek, szerintem nincs annyi tapasztalat velük, ugyanez a blokk a korábbi 5-ös BMW-kben hajlamos volt vezérműlánc szakadásra a legendák szerint, főleg 2006 után, az audi 3 literes TDI-jének meg a vezérműszíja szakadt bizonyos szériákban. A 2.0 TDI, még Pd rendszerű volt, sok embernek okozott zsebbe nyúlós mulatságot a PD elemek bekakálása miatt, ma már nem PD van, hanem ugyanúgy common rail rendszer mint a többi gyártónál. Szóval igazából döntsön az egyéni ízlés, hogy a fedélzeti számítógép kezelése, menürendszere mennyire jön be, meg a formavilág. A szervízelés nem lesz olcsó, bármelyiket is választod. De mindenek előtt érdemes lenne eldönteni, hogy akkor 2 literes, vagy 3 literes kell, mert az audi amit linkeltél 3 literes, akkor már a BMw-ből is az 530d-ket nézegesd, vagy az audiból is a 2.0 TDI-t. A 2 literesek valamivel olcsóbb mulatság, mert csak 4 hengeresek. Menni mennek ezek is azért...
2014. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ekkora dizelhez nem illik a kezivalto. Ha ram hallgatsz, automataval veszed.
2014. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, kérdező, de ha Németországban élsz, akkor miért magyar használt autó oldalakon böngészel? Csak, mert én is ott élek, és nekem eszembe se jutna...
2014. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már írtam -.-" most ezen miért kell fennakadni?
2014. júl. 16. 23:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!