Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról? Szerintetek érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Szerintetek jól néz ki? Mennyit ér kb. egy ilyen kocsi?


[link]


2014. júl. 13. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz pénztemetőt hanyagold.Még ennyiért sem lehet jót venni, és a javítás is majdnem annyiba kerül mint egy újnál.
2014. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyit érhet. Az én szememben semmit mert sokat fogyaszt és akié a kocsi az gondolom hajtotta, ha már ilyen erős autót vett. Egyik BMW-s ismerősöm azt mondta hogy nem lehet kibírni hogy az ember ne lépjen oda.


Az a szöveg hogy akár üzembentartóival is, nekem azt sugallja hogy gyorsan el akarja adni, mert ugye az üzembentartói arra jó hogy nem kell a drága átíratást kifizetni ami ennél az autónál több mint 180.000ft.

2014. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kötelező olvasmány azoknak, akik azt hiszik hogy olcsón meg lehet venni a tutit, a közepesen öreg német prémiumautót, és utána semmi gond vele.:


[link]


Pont azért annyi, amennyi, mert minden (sok kis) baja van, amitől persze még használható. Járni még lehet vele, de ha bármihez nyúlnál benne, pörögnek a százezrek.

2014. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én szememben is csak egy értéktelen monstrum.

Haverom vett ilyet tavaly 1,1M-ért, mostanáig 800 ezer Forint ment rá, de van még hibája bőven..

2014. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

16 éves, 5379 cm³ 240 kW, 326 LE BMW


Benzinkút van hozzá, kérdezem én viccesen, mert a 4,6-os blokkal szerelt 300 LE-s Porsche 928 állandóan a pláza parkolójában áll, a múltkor ráfirkálta valaki a hátsó ablakra, hogy "Piszok gyors vagy!"

2014. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez felejtős. Kívülről is látszik, hogy lenne vele meló, a belseje alapján meg nem 220 000 vagy benne, hanem 440 000-minimum.


Szerintem jól néz ki az E387, nekem nagy álmom, de ezért jó esetben a felét adnám - ha sz0pni akarnék.


Ha E38-at szeretnél akkor minél inkább az eredeti állapotúra törekedj, viszont olyat ennyiért nem fogsz találni. Ezekből azok amikben kicsi a sz0pófaktor , mint 2,5-3 000 000 felett vannak, nem véletlenül.

2014. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is így van, meg lehet venni, attól függ mire kell. Ha csak nézegetni, meg néha menni egy karikát, akkor jó lehet. De ha mondjuk úgy költségmenteset akarsz, akkor azinkább 3 millió körül van.
2014. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!