Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiről? Érdemes megvenni? BMW 730d

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 19. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
15 éves 7es bmw, fél millió kilóméterrel, még ajánlott is, főleg ha első autó. Ezek a kérdések komolyak? Én még 5Mból se mernék 7es bmwt venni, annyi pénzért is csak 6-7-8 évesek vannak normális állapotba de bőven annyi kilóméterrel, ahol már kezdődnek a gondok.
2014. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Érdemes szép és kényelmes. Ha ez tetszik vedd meg. (de csak szigorúan teljes állapotfelmérés után)
2014. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Mire kell a kocsi? ha felvágni akarsz vele akkor arra jó.
2014. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
első autó lenne igen, de van pénzem fennttartani diákmunkából tartanám fenn.
2014. júl. 19. 19:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem a NASA-nál vállaltál diákmelót, akkor felejtő...
2014. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kbalazs1993 ***** válasza:
én voltam ezt a kocsit megnézni egy ismerősömnek, a motorja valóban szépen jár és jó állapotban van, de ezen kívül amit el tudsz képzelni minden siralmas állapotban van. kerüld el jó messze, mert egy szemétdomb! Viszont ezek a 184 lovas bmw dízelek nagyon jó konstrukciók és nem is drága a szervizelése, ha egy jó állapotú példányt sikerül kifognod akár még hosszútávon is jól járhatsz vele.
2014. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, egyszer élünk, én ugrottam ettől nagyobb hülyeségbe is 20 évesen kevés pénzzel és végül nem lett belőle semmi baj, pedig mindenki elmebetegnek kiáltott ki. Az autó nem néz ki rosszul, akár jó vétel is lehet.
2014. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm, akkor hanyagolom az autót, ha megnéztétek és nem érdemes.

7.

elárulod te mit vettél ennyi idősen?

2014. júl. 19. 20:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem érdemes megvenni, még akkor sem ha nem kell a fogadhoz verned a garast, állandóan lesz vele valami gond, és persze ezeknek a megoldása jelentős összegeket emészt fel. Tehát ha pénzes vagy akkor legyen mellette még egy kisebb autód is másodiknak mikor a BMW szervízben van. Ja és ha megveszed akkor legyen a telefonodban elmentve néhány tréleres telefonszáma is.
2014. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vajon miért görbült el a fékpedál? És mi lehet az a barmolás a középkonzolon, mit a kormánnyal igyekezett a fotós kitakarni?
2014. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!