Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiről? Érdemes megvenni? BMW 730d

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 19. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Első autónak????

Egy kicsit merész.

Szép autó de ha valami beszarik akkor nem elég a diákmunka.

Ebbe szerintem egy olajcsere 40-50ezer.

Körbegumizni minimum 200ezer.

2014. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a középkonzol tényleg érdekes dolog, meg a görbe fékpedál is, ilyen dolgok nem maguktól történnek a használat során, legfeljebb ha az ideges tulaj a szeretett és megvigyázott autóján vezeti le a feszkót egy kis törés zúzással, a törött szellőzőrostélyok szoktak még ilyenre utalni, az olyan autókat messzire el kell kerülni, mert ami szét van verve, az biztos nem volt jól szervizelve/kíméletesen használva sem...
2014. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem ne vegyél ilyen autót, majd ha már nem diák vagy hanem van rendes havi jövedelmed, akkor talán. Én nagy BMw párti vagyok de ilyen autóál könnyen benézhetsz akármit. aztán csak nézegeted sóvárogva az udvarban :D Me úgy vegyél iyen autót hogy legyen még néány 100 ezer tartakékba ha bármi becsúszik. Nem feltétlenül rosszak ezek, nem mind szar, csak mindenki fél tőle mint a tűztől, de diákmelóból tényleg irreális ilyen autót fenntartani.
2014. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Látatlanban sem éri meg. Régi prémium autóból kb 3 fajtát lehet venni. Olcsó hulladékot, közepes állapotút és patentot.

Az olcsó csak a pénzt viszi, a közepesre is kell költeni a nagyon jó állapotúek meg első blikkre irreálisan drágák. E38-nál tisztességes állapotú benzinesért is 2 millió felett kérnek, egy jó dízelért szintén. Ez pont harmad ennyibe kerül. Nem véletlenül. Egy jó állapotú ilyen gép fenntartása nem eget verően drága, de azért a minimálbér kicsit kevés hozzá. Egy olcsót fenntartani diákmunkából, ez az ötlet mellőz mindenféle racionalitást.


Egy olajcsere még nem drága, de ha bele kell nyúlni? Ebben a kategóriában már egy kerékcsapágy is 30-40 000, egy pár féktárcsa fékbetéttel szintén minimum 30 000 és akkor még komoly gond nem is volt. Egy elhaló automata 300 000-től indul...


Lehet fiatalon is olyan kocsit venni, amiért őrültnek tartják az embert, pl egy jó állapotú 325i/328i ugyanennyiért. De az már jó állapotú, nem lutri.


Szerintem felejtsd el.

2014. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!