Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire gyanakodjak, ha a Trabant...

Mire gyanakodjak, ha a Trabantunk szinte állandóan csörög?

Figyelt kérdés
Ha felgyorsítanék 70-80ra, akkor rendszeresen csörög. Ne mondja nekem, hogy ez Trabant-betegség, mert tudom hogy nem az. Amit eddig csörgött, igen, az volt. Széllel szemben, emelkezőn. De most sík úton is. Gondoltam arra, hogy túlmelegszik a motor. Mivel nem vagyok autószerelő, (csak akarok majd) megnézettem, de nem találtak semmit (bár gyanítom, hogy nem tüzetesen nézték át, mert csak Trabant-betegség). Legutóbb, amikor jöttem haza, durrant is, mintahogy a kipufogó szokott, de ez a motorból jött. Először elzártam azzal, hogy piszkos volt a benzin (de hogy???) de másodjára nem lehetett piszkos. Vélemény? Tanács? Szerelő (lehetőleg Jászberény-Heves-Eger környék)? A csipkelődő emberek kíméljenek. Ez már nem normális, tudom. Új autót nem áll szándékomban venni, szóval erre a problémára kérnék észszerű segítséget. Köszi!
2008. okt. 4. 23:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
durrogás a gyujtás hibájára utal, csörgés meg vagy kis oktánszámú a benzined, vagy ami valószínűbb, hogy a gyűrűk csörögnek
2009. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

A csörgésre én eddig csak azt hallottam, hogy vagy főtengely csapágyas, vagy előgyújtás. Rossz beállítás, vagy mondták még, hogy ki kell kormozni a dugattyúházat. Az enyém is csörög, de az enyém erős gázadásra, és én annyira igyekszem kímélni, hogy nem megyek 80 fölé, nem pörgetem szét.

Amúgy nem tudom más tapasztalt-e ilyet, de én a minap tankoltam az Avia kútnál, és teljesen erőtlen lett utána. úgyhogy érdemes erre is odafi

2010. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!