Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férjem azt írja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem azt írja egy lánynak hogy türelmes vagyok, talizzunk amikor jó lesz, szerintetek gyanakodjak?

Figyelt kérdés
talizott egyszer ezzel a lánnyal már civilben, amugy törzsvevöje a munkahelyén, nekem akart töle tananyagot kérni- mondta akkor. most iwiwen leveleztek, ujabb talit kért töle, nekem nem szolt róla. a lány nem ér rá 23-ig akkor vizsgázik. a férjem ezt válaszolta: nem baj, talizunk amikor ráérsz majd, türelmes vagyok. szerintetek?
2010. máj. 31. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a férjed. És ne vádold egyből, mert ha kiderül, hogy nincs köztük semmi, te fogsz koppanni.
2010. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
azééér gyanakodnák... azéér na!xd
2010. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

egyértelmű.


Vagy már megcsalt, vagy nem tudsz róla, vagy MÉG nem csalt meg vele.


24/F

2010. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én várnám a további levél váltásukat... még ne reagálj sehogy, csak ha többet tudz!
2010. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
lehetseges hogy csak artatlan levelezesrol van szo, enis megvarnam kovetkezo levelezesuket. Es a ferjed miert akar vele talalkozni?
2010. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Még semmiképpen nem szólok neki, várom a fejleményeket, és csak akkor szolok ha valami biztosat olvasok... nem tudom mit akar töle, de csinos fiatal lány pont az esete... én meg itthon vagyok a féléves ikerlányainkkal...
2010. máj. 31. 14:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez gáz, én hasonló esetben biztos nem munkamegbeszélést szerveznék.
2010. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez elég egyértelműnek tűnik...Egyébként gratulálok hogy beleolvasol a leveleibe/iwiw üzeneteibe...
2010. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem olvastam volna bele, ha nem láttam volna a téma mezöben a saját wiwemen h válaszolt neki. te is féltenéd a párod ha szeretnéd
2010. máj. 31. 14:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Őszintén ki nem olvasna bele ezek után. Nehogy már szegényt azért ítéld el mert belebotlik abba hogy hülyébe veszik. Gyanú nélkül, megbízható társnál beleolvasgatni, az tényleg gond, de ilyen esetben nem.
2010. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!