Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 vagyok és tetszik egy 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 vagyok és tetszik egy 21 éves srác, aki szeptemberben megy ki Angliába. Olyanokat ír, hogy talizzunk személyesen hogy meglegyen a varázs. Vannak jelek amik arra utalnak, hogy tetszem neki, de nem mondta még. Sztetek lépjek én?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha tényleg kimegy külföldre és nem csak nyaralni, már gondolom hosszabb időre vagy végleg, akkor kár belebonyolódni, beleszeretni mert többet fogsz szenvedni. Vagy távkapcsolatra vágysz? Gondolom nem. Nagyon szépek azok a mesék, amikben megvárják egymást a felek, csak a mai világban sajnos már annyira nem igazak. És ha messze vagytok és nem vagy belé szerelmes akkor egy idő után ha nem látod kihűlhet a dolog és könnyen beleszerethetsz másba, ami nem baj csak akkor kérdezem tényleg mi értelme a dolognak? Szóval én nem lépnék, csak ha marad. Meg 21 évesen sajnos a fiúk ma nem annyira érettek még hogy biztos lehess abban hogy nem csal meg. Azért sok sikert és kívánom dönts okosan:)
2009. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen, én belebonyolódtam, bár nekünk összesen volt egymásra másfél hetünk, mielőtt elment volna külföldre. Hihetetlen jó volt, felforgató, forró, szenvedélyes élmény, ráadásul titokban, mert akkor még egy egyre rosszabb párkapcsolatban vergődtem. Miután elment, én egy ideig gondolkodtam, hogy mi legyen, aztán csomagoltam otthagytam az akkori barátomat, a külföldön lévővel leveleztünk, egyszer volt itthon, akkor találkoztunk, ami jó volt (nem volt szex azon az alkalmon) aztán egy év múlva hazajött. Addigra nekem lett új párom, akivel boldog lettem.

Kettőnk közt meg vibrál valami, de nem mentem bele megint, mert szeretem a barátomat. Azóta is ott van, hogy mi lehetett volna ha nem megy el, ha kimegyek hozzá mikor hívott, ha megvárom míg hazajön és nem kezdek párkapcsolatba, de már mindegy. Szép élmény volt, biztos csodás lett volna együtt hosszabb távon is, de így alakult.

Egy találkozás nem nagy dolog, még az is lehet hogy rájössz, nem is vonzó. Ha meg mégis, akkor lehet egy szép, bár én mindig is olyan voltam, hogy nem vettem fel nagyon a dolgokat, elmegy, elmegy, nincs tovább, nincs tovább tele van férfiakkal a bolygó, akad ott még másik úgy is.

2009. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: javítás: lehet egy szép kapcsolat*
2009. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kimegy Angliába és hosszabb idore kitudja mi lesz lehet talál valakinek mást és te is és ha tavkapcsolatot akarsz ahhoz nagyon eros szerelemnek és bizalomnak kell hogy legyen. Ha osszejottok szeptemberig lehet hogy csak 1 futó kaland leszel neki foleg ha utána nemis szándékozik visszajonni vagy esetleg megcsalna amiután kiment és nemis tudnál róla és ez biztos nagyon fájna neked. 1 szóval lehet hogy csak gyorsan elakar csábítani és ágybavinni utána meg amúgy se lát tobbet vagy amire visszajon elfelejted foleg ha nem egy város/faluban laktok akkor még nemis találkoztok sokat. Szóval túl sok a lehet én a helyedben keresnék valaki mást, biztos van a kornyezetedben valaki aki biztosabb talaj vagy találsz valkit ahogy az elozo válaszadó is írta sok pasi futkározik ezen a világon és még fiatal vagy elotted áll az élet. Donts okosan és belátásod szerint.
2009. ápr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat.
2009. ápr. 13. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Mindenképpen hagyd a dolgot mert én 2 éve ilyen helyzetben voltam csak ott követtem el a hibát hogy amiután megtudtam hogy megy külfoldre (Amerikába) nemhagytam a fenébe és ilyen varázsos szövegekkel levett a lábamrol. Szerettem volna összejonni vele hogy utána amikor visszajön folytathassuk a dolgot(ezt állította) de az utolsó hónapban aztmondta hogy 4 éven belul nemjön haza és lefeküdtem vele mivel 1 éven keresztül azt mutatta hogy o nemojan (aranyos,kedves,nemúgy nézett ki akinek csak arra kellenék) aki kihasználna hát nagyot tévedtem megegyeztunk hogy tartjuk a kapcsolatot és azóta nemhallottam felőle. Szóval csak 1 évig fűzott mert o tudta hogy ki fog menni nekem csak fél év után árulta el. Nagyon vigyázz erre nekövesd el ugyan azt a hibát amit én. Biztos van valaki a környezetedben barát,ismeros esetleg osztálytárs akivel egy próbát megér mert amiután kicseszett velem összejöttem az osztálytársammal aki téleg az a törődom típus és a mai napig járunk és szeretjuk egymást ha esetleg nemjön össze akkor simán haverok maradtok hiszen csak egy próba volt. Én most 20 és aki kihasznált 24 éves. Remélem segítettem a történetemmel és csak okosan.
2009. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!