Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell megjavítani a...

Hogy kell megjavítani a féklámpát Babettán?

Figyelt kérdés
A kerékagyba kel kötni? vagy hova?
2010. ápr. 27. 22:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem a Babattán nincs is kéklámpa, mondjuk van több típusa
2010. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Babettán nincs féklámpa, szerintem te a hátsó lámpára gondolsz. Írd le konkrétabban a problémát, hogy mit is szeretnél, mi nem működik?
2010. ápr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyik tipusú Babettán sincs féklámpa tudomásom szerint.Ha csak valaki nem csinált rá!
2010. ápr. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nagykalapáccsal üsd meg, lehet csak kontakt baja volt...
2010. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor bocsi.Azt hittem minden motoron kell hogy legyen.Akkor biztos nincs?
2010. ápr. 28. 17:30
 6/17 anonim ***** válasza:

Babettán nincs féklámpa! Viszont csinálhatrsz rá! Nem olyan nagy dolog (az amerikai változatokon index kürt fényváltó illetve féklámpa is van felszerelve).

Én is majd megcsinálom az enyémet viszont ehhez kell egy féklámpakapcsoló és kell egy lámpa (és nem a kerék agyba kell bekötni) hanem a fékekhez a kormányra!

2010. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igazából vettem a hátsó lámpába izzót, bekötöttem de nem működik és fogalmam sincs mi a probléma.
2010. ápr. 29. 15:20
 8/17 anonim ***** válasza:
a gyári hátsó lámpába vettél?
2010. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

előző vagyok! az égő hosszúkás és a két végén van ugye a polarítás ? így néz ki ugye?

Bekapcsoltad a lámpát elöl ?

Lehet hogy valamelyik test nem jól van rögzítve ! Nézd át a vezetékeket lehet ott van gond , valami fellazult stb stb a tekercseket is szemügyre veheted , onnan kezd a vizsgálást! :)

2010. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem hosszúkásak hanem gömbök.Hátul nekem kettő foglalat van egy alul meg egy felül ezért gondoltam hogy az alsó a féklámpa.A vezetékekkel nincs gond, viszont rossz feszültségűek voltak és pár másodperc alatt kiégtek.
2010. máj. 2. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!