Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nekem egy egy 1999 évjáratú...

Nekem egy egy 1999 évjáratú suzukim van, épp olyan amit most vissza hivnak, mert rossz a lengéscsillapitó. De amikor megvettem a kocsit nem adtak hozzá szervizkönyvet. Kötelesek-e dijtalanul megjavitani szervizkönyv nélkül is a kocsimat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelesek, de minden érintett kocsit visszahívnak, és díjmentesen cserélik a lengés csillapítót, ha szükséges.

A totalcaron foglalkozott ezzel egy cikk is. De nem az összes autót érinti a probléma, csak azokat amelyikben magyar gyártmány lengéscsillapító van.

Elvileg ezek az autók érintették:

1.0 motorral szerelt, és az utolsó hat karakter 317151 és 908872 között van;


- 1.3 motor, és az utolsó hat karakter 316394 és 908619 közötti;


- 1.6 motor, és az utolsó hat karakter 320947 és 842813 között van;

Minden érintett tulajt levélben értesítenek.

De te is megtudod nézni, a lengéscsillapító kifelé néző oldalán a hibás csillapítóra rá van ütve ez a felirat:

"BERVA EGER HUNGARY"

2011. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem jöt ilyen levél. Csak nincs szervizkönyvem:S, akkor is megcsináljék?
2011. márc. 4. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pont most jelentkeztem be a szervízbe 99es kocsival. Nem kell szervízkönyv. Ingyen cserélik, max 1 óra. De csak akkor cserélik, ha a gyári van még benne. Ezt mondta a szervizes.
2011. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam :)
2011. márc. 5. 11:37
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem 2002 évjáratú 1,3-as Swiftem van. (augusztusi gyártású) Még nem kaptam értesítő levelet a cseréről. Tudja valaki konkrétan, hogy hol tart most az értesítés? Melyik évjáratnál? Köszi előre is a válaszokat.

2011. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!