Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám itthon megjavíta...

Hogyan tudnám itthon megjavítani a Renault Clio-m hátsó ablakmosó fúvókáját?

Figyelt kérdés

Eleinte alig akart jönni belőle valami, aztán megpiszkáltam tűvel, egy-két löket jobban jött akkor belőle, utána megint csak kicsit, most meg egyáltalán nem jön semmi. Jégoldóztam is, hátha, de az se segített :/

Szervízben ennek, meg a két elsőnek a cseréje mennyibe kerülne?


2011. febr. 8. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szedd ki a fúvókát és a spriccelős végén ahol a víz kijön kompreszorral próbáld kifúlyatni
2011. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a hátravezető csőben sok a lerakódás. Hátulról le kell húzni a fúvókáról és néhány mp.-ig működtetve a mosót kinyomatni az üledéket a csőből. A fúvókát tűvel vagy drótkeféből kihúzott szállal szoktam tisztítani.
2011. febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajánlott a mosótartályt is átöblíteni!
2011. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És hogy szedem ki a fúvókát? Csak valahogy kihúzom a helyéről? Minimálisan mozog, de nem tudom, hogy lehetne kikapni :)
2011. febr. 8. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!